چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸

چرا قانون برای آتش‌نشانان اصفهانی اجرا نمی‌شود؟

آتش‌نشانان سازمان خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نسبت به برخی از مواد قانونی و حقوق و مزایای خود مقابل استانداری اصفهان تجمع کردند.

به گزارش ندای اصفهان، کارکنان آتش‌نشانی که یکی از سازمان‌های تابعه شهرداری محسوب می‌شود، از گذشته تاکنون با مشکلاتی مواجه بوده و هستند؛ از وضعیت نابسامان حقوق در مقابل سختی کارشان گرفته تا اعتراض به تبعیض حقوق و بعضاً وضعیت بیمه و مشکلات درمانی.

شاید کمتر شغلی را در جهان بتوان نام برد که تا این حد به واسطه فداکاری پرسنل خود در بین مردم معروف باشد؛ اما این قشر هم مانند بسیاری اقشار دیگر در جامعه ما، دچار مشکلات عدیده‌ای هستند.

صبح امروز جمعی از کارکنان سازمان آتش‌نشانی اصفهان با حضور در محل استانداری خواستار رسیدگی به مشکلات‌شان شدند.

آتش‌نشان اصفهان در این تجمع خواستار رسیدگی به برخی از مواد قانونی و حقوق و مزایا شدند که در برخی از شهرها و استان‌های دیگر اجرا شده است اما در استان اصفهان اجرایی نشده است.

یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های آنان تطبیق صحیح مفاد «سختی‌کار» در روند مالی سازمان آتش‌نشانی بود.

در این تجمع، نماینده کارکنان آتش‌نشانی اصفهان اعلام کرد که کارکنان این سازمان همواره حافظ و ضامن جان و مال مردم بدون هیچ چشم‌داشتی بوده‌اند و اکنون نباید کسی از این تجمع و خواسته صنفی آنان سوء برداشت کند.

در سال جاری چندین بار آتش‌نشانان سازمان خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نسبت به برخی از مواد قانونی و حقوق و مزایای خود تجمع کرده‌اند.

اعتراض آتش‌نشانان به عدم یکسان بودن حقوق

محسن گلابی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در این باره گفت: اعتراض صبح امروز آتش‌نشانان مربوط به عدم یکسان بودن حقوق آن‌ها نسبت به بعضی از کلان‌شهرها و به عدم تبدیل وضعیت استخدامی‌شان بود.

وی با بیان اینکه حقوق و مزایای عادی آتش‌نشانان اصفهانی به موقع پرداخت شده است و در این زمینه آتش‌نشانان اعتراضی ندارند، تصریح کرد: در این راستا جلسه‌ای برگزار شد و کمیته‌ای در دفتر امور شهری استانداری اصفهان تشکیل شد، در این کمیته خواسته‌های آتش‌نشانان بررسی می‌شود و متناسب با قانون خواسته‌های آن‌ها اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715