سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶

فروش فرزندان هنرمندان به قیمت نان!

رضایی گفت: برگزاری جشنواره‌های ملی و بین المللی کمک شایانی به هنرمندان بی بضاعت و کم درآمد خواهد کرد تا با کسب درآمد از صنعت پوشاک رشد کنند.

مینا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ندای اصفهان با بیان اینکه طی سال‌های اخیر اهداف بسیار مهمی را در چارچوپ ارتقا و پیشرفت فرهنگ استان اصفهان دنبال کرده‌ام، اظهار کرد: چند روز گذشته در جلسه‌ای اهداف خود را با دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در میان گذاشتم که مورد استقبال ایشان واقع شد و قول همکاری به بنده دادند.

وی استفاده از ظرفیت‌های استانی و برندسازی را از مهمترین اهداف خود نام برد و افزود: با هدف اینکه تولیدات حوزه لباس ایرانی و اسلامی هنرمندان اصفهان را با برند بین المللی «مینا ارت» ارایه دهیم و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها سنت و مدرینه را تلفیق کنیم به جهت جذب فرهنگ‌ها و افراد مختلف به ویژه جوانان که تامین نیازهای پوششی آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

بنیانگذار کلینیک تولیدی و توریسم زیبایی با تاکید بر اینکه هنوز در جامعه افراد پولدار بی اخلاق از آثار هنرمندان سوء استفاده می‌کنند، ادامه داد: متاسفانه نبود برند مطمئن در اصفهان موجب شده که افراد سودجو آثار هنرمندان را با قیمت بسیار کم خریداری و به نام خود ثبت و شناسنامه دار کنند که البته با ایجاد یک برند در سطح بین المللی می‌توان آثار هنرمندان را به نام آنها ثبت و برایشان درآمدزایی کرد که مورد استقبال “دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور” قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه ارایه خدمات شایسته به خانواده هنرمندان کم درآمد و بی بضاعت یکی از اهداف مهم ایجاد نمایشگاه‌های ملی و بین المللی برای جذب گردشگر محسوب می‌شود، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه‌های ملی و بین المللی برای معرفی صنایع دستی اصفهان بسیار کمک کننده خواهد بود و از طرفی با معرفی آثار هنرمندان بی بضاعت یا کم درآمد به گردشگران موجب خواهد شد که در قالب “گردشگری داوطلبانه” آثار را چندین برابر گرانتر خریداری کنند که به هنرمندان کمک شایانی خواهد کرد البته از سوی سازمان ملل نیز چنین هدفی برای این صنعت تعریف شده است.

رضایی ادامه داد: معرفی آثار هنرمندان اصفهانی در نمایشگاه‌های ملی و بین المللی در راستای تحقق اهداف از جمله  نوآوری، ارتقا، فن آوری و توسعه علمی صنعت و مد لباس کشور خواهد بود که در برخی موارد به صورت مجازی محصولات هنرمندان اصفهانی را به سراسر جهان معرفی خواهیم کرد.

وی افزود: امروز مسئولان استانی و کشوری از نمایشگاه مد و زیبایی رونمایی کردند و آثار هنرمندان اصفهانی در معرض دید مسئولان قرار گرفت که با توکل بخدا با ارایه مجوزهای لازم از سوی مسئولان مربوطه نمایشگاه در آبان ماه برگزار شود که در صورت اینکه تعداد مبتلایان به بیماری کرونا افزایش داشته باشد این جشنواره به صورت بسیار محدود و آنلاین برگزار خواهد شد.

بنیانگذار کلینیک تولیدی و توریسم با بیان اینکه سال‌هاست دغدغه خدمت به هنرمندان اصفهانی را دارم و تمام تلاش خود را در این زمینه انجام داده‌ام افزود: ایران از پتانسیل‌های متعددی به ویژه در صنعت پوشاک برخوردار است که متاسفانه هنوز مسئولان مربوطه نتوانسته‌اند نیازهای هنرمندان در این عرصه را برآورده کنند و اصفهان بیش از شهرهای دیگر آسیب دیده است که امیدوارم با برگزاری جشنواره‌های متعدد ملی و بین المللی گامی موثر در صنعت پوشاک اصفهان برداریم.

وی اضافه کرد: تولیدکنندگان با معرفی محصولات خود در جشنواره‌های ملی و بین المللی اهداف کاری خود را برای آینده پیش بینی و اجرایی خواهند کرد و به ویژه معرفی آثار آنها به بازارهای بین المللی کمک شایانی به صنعت پوشاک خواهد کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715