شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

دفاع مقدس چهره منافقان داخلی را به همگان شناساند/ انقلاب ایران را از سرسپردگی آمریکا خارج کرد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دفاع مقدس که در عین حال که مانع تجزیه طلبی ها در داخل شد، منافقانی که با پشتیبانی نظام سلطه در دهه اول می خواستند مانع الگو سازی حضرت امام (ره) شوند و تلاش کردند این الگو که مردم در همه موارد سالار خود باشند شکل نگیرد را به همگان شناساند.

به گزارش ندای اصفهان، سردار غلامرضا سلیمانی پیش از ظهر امروز در یادواره شهیده زینب کمایی اظهار کرد: این یادواره در ایامی برگزار می شود که سالروز آغاز تجاوز رژیم بعثی به میهن اسلامی و دفاع مقدس است و در واقع اربعین این حماسه بزرگ فرا رسیده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت برگزاری یادواره ها تصریح کرد: این حرکت حتما باید تداوم داشته باشد تا بتوانیم نسل جوان را با معارف جنگی که باید آن را به عنوان چراغ راه داشته باشد آشنا کنیم.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس یک حادثه بزرگ بود، گفت: ما هنوز نتوانستیم ایم از ظرفیت های انقلاب بر اساس منطومه فکری امامین انقلاب استفاده کنیم؛ این انقلاب ویژگی خاصی را در مقایسه دیگر نطام های مردم سالاری غربی دارد و این تفاوت ماهیتی انقلاب ما است.

سلیمانی ادامه داد: دفاع مقدس که در عین حال که مانع تجزیه طلبی ها در داخل شد، منافقانی که با پشتیبانی نظام سلطه در دهه اول می خواستند مانع الگو سازی حضرت امام (ره) شوند و تلاش کردند این الگو که مردم در همه موارد سالار خود باشند شکل نگیرد را به همگان شناساند.

علامرضا سلیمانی عنوان کرد: چندین دهه و حتی چندین قرن در این مملکت نطام سلطه سرمایه گذاری کرده بود و کشور را به یک وابسته و سرسپرده تبدیل کرده بود که با انقلاب این طرفیت از دست ان ها خارج شد و نظم طراحی شده و در هم تنیده شده آمریکایی ها از دست آن ها خارج شد.

انتهای پیام/

منبع:صاحب نیوز

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715