شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹

نماینده مردم اصفهان:

تشکیل کارگروه‌ها و کمیته جان تازه‌ای به شورای فرهنگ عمومی استان می‌دهد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان قدرت قانون‌گذاری را در حیطه‌های فرهنگی استان دارد با تشکیل کارگروه‌های مختلف شورا جان تازه‌ای خواهد گرفت.

به گزارش ندای اصفهان،امیر حسین بانکی‌پور با اشاره به برگزاری جلسات شورای فرهنگی عمومی استان اصفهان در استانداری اظهار داشت: با توجه به اینکه مباحث این شورا بسیار متنوع و عمیق است، 7 کارگروه‌ تحت عنوان‌های مختلف پیش‌بینی شده است.

وی افزود: این کارگروه‌ها نقش اتاق فکر را ایفا می‌کنند تا مباحث تفکیک و پخته شود و علاوه بر این هماهنگ‌کننده بخش‌های مربوطه نیز باشند؛ پیشنهادهایی برای جداسازی و یا اضافه شدن مباحث و یا در قسمت‌های اجرایی و مردمی آنها ارائه شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصمیم نهایی بر این شده است که با تشکیل کمیته‌ای مباحث مطرح شده و پیشنهادات، بررسی و اجرایی و سپس کارگروه‌ها راه‌اندازی شود، تصریح کرد: مدیریت اداره ارشاد جدید با اعتقاد به این شورا بسیار مصمم‌تر وارد شده در صورتی که در گذشته جلسات آن تشکیل نمی‌شد و یا تنها به بحث‌های کلی ختم می‌شد.

بیشتر بخوانید

وی خاطرنشان کرد: امسال این طرح تشکیل کارگروه‌ها و کمیته سبب اقناع شورا خواهد شد زیرا شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان قدرت قانون‌گذاری را در حیطه‌های فرهنگی استان دارد، در نتیجه در کارگروه‌ها موارد مطرح شده به همه واحدهای اجرایی ابلاغ می‌شود.

بانکی‌پور در مورد اولیت اصلی کارگروه‌ها یادآور شد: بحث خانواده و جمعیت در اولویت 4 کارگروه قرار گرفت اما پیشنهاد داده شد که جنبه‌های مختلف و تفاوت بررسی آن در کارگروه‌ها برای جلوگیری از موازی‌کاری مشخص شود. همچنین موضوع سواد رسانه توسط پلیس فتا و صدا و سیما آماده شده که جزو مباحث قرار گرفت.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715