یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
مجتبی شاکری:
 مقام معظم رهبری فرمودند چرا این پرسش را از من می‌کنید؟!   

مجتبی شاکری با اشاره به دیدار خود با رهبرانقلاب گفت: در این دیدار از معظم له در ارتباط با آموزش آلات موسیقی در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران پرسشی داشتم که ...

به گزارش ندای اصفهان به نقل از تسنیم مجتبی شاکری در دویست و چهارمین جلسه شورا با اشاره در پیش بودن مراسم اربعین حسینی گفت: این رخداد بزرگ در کره زمین بی‌مانند است چراکه در هیچ جای دنیا نمی‌توان جمعیتی به این عظمت را دید که در یک موضوع خاص و در چند روز مشخص تجمع کنند. جا دارد از تمهیداتی که شهرداری تهران برای این مراسم اندیشیده تشکر کنم.

 

 

وی سپس به دیدار خود با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: چهارشنبه گذشته بود که خدمت معظم له رسیدیم و من از خدمت ایشان پرسشی با این مضمون داشتم که سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران می‌خواهد کلاس‌های آموزش آلات موسیقی برگزار کند، ایشان بی فاصله فرمودند مخالفم و در ادامه فرمودند چرا این پرسش را از من می‌کنید!

 

شاکری در پاسخ به معظم له اظهار کرد: به دلیل اینکه گفته می‌شود اساسنامه سازمان فرهنگی و هنری به تایید شما رسیده است و مسئولیت سازمان نیز با شما است، معظم له بار دیگر فرمودند نخیر من مخالفم. من بار دیگر پرسشی مطرح کردم که آیا اجازه دارم این نظر شما را منتقل کنم فرمودند بله.

مجتبی شاکری در ادامه جلسه و خطاب به چمران گفت: در جلسه گذشته تعرفه بهای خدمات آموزشی در فرهنگسراها در صحن شورا مطرح شد و مقرر شد مواد آموزشی با تایید دو کمیسیون فرهنگی و هنری و برنامه و بودجه جمع بندی شود بنابراین با تو جه به نظر مقام معظم رهبری تدبیری بفرمایید این فهرست اصلاح شود.

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق