شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶

گام‌های بلند مرحله دوم کمک مؤمنانه در اصفهان/ ۴۰۰ سری جهیزیه و ۵۵ هزار بسته و بن معیشتی توزیع می‌شود

فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان با اشاره به توزیع ۳۰ هزار بسته کمک معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در استان اصفهان گفت: تعداد ۲۵ هزار بن خرید کالا نیز در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان،سردار مجتبی فدا در حاشیه رزمایش کمک مؤمنانه اظهار داشت: آغاز توزیع مجموعه کمک‌های معیشتی در راستای لبیک به ‌فرمان رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر ورود به عرصه کمک مؤمنانه در جای‌جای استان اصفهان برگزار شد و یکی از شهرستان‌هایی که همیشه در عرصه کمک‌های مؤمنانه پیش تاز بوده، خمینی‌شهر است.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان افزود: قرار بر این شد که امروز افتتاحیه اولین نوبت از مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در حسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج خمینی‌شهر برگزار شود؛ در این زمینه تعداد ۴۰۰ جهیزیه برای زوج‌های جوان نیازمند استان اصفهان فراهم‌ شده است که این جهیزیه‌ها دارای ۲۳ قلم کالا است و می‌توان گفت تمام وسایل یک جهیزیه کامل را دارا است.

وی با اشاره به توزیع ۳۰ هزار بسته کمک معیشتی در این مرحله تصریح کرد: تعداد ۲۵ هزار بن خرید کالا نیز در بین نیازمندان توزیع می‌شود که مبلغ هزینه شده برای هر بسته کمک معیشتی و بن‌ها نزدیک به ۲۵۰ هزار تومان است.

سردار فدا در خصوص اجرای طرح اطعام علوی بیان داشت: در ایام عید سعید غدیر خم تعداد یک ‌میلیون پرس غذا در غالب این طرح در سطح استان اصفهان توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: انتظار داریم که در این مرحله نسبت به مرحله قبل، حجم بیشتری از کمک‌ها را به دست نیازمندان برسانیم و شاید از این اقدامات راضی باشیم اما هرگز به این سطح کمک نیز قانع نیستیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در این ایام و به‌ ویژه رزمایش کمک مؤمنانه شاهد این هستیم که مردم کشور و استان با توجه به مشکلات اقتصادی، کمک به هم‌نوع را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنند و حضور خود در خط ولایت و رهبر انقلاب اسلامی را نشان داده‌اند.

سردار فدا در پایان خاطرنشان کرد: نوبت بعدی از مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه دهه اول ماه محرم و نوبت دیگر در دهه سوم ماه صفر هم‌زمان با ایام اربعین حسینی خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715