چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷

فشار به نمایندگان مجلس با تحریک یکی از مؤسسات کنکوری/ مافیا پیگیر برگزاری آزمون سراسری هستند!

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مافیای کنکور پیگیرتر از داوطلبان برای برگزاری آزمون هستند، گفت: متاسفانه برخی از داوطلبان پس از تماس با نمایندگان عنوان می‌کنند که یکی از مؤسسات کنکوری آن‌ها را برای مذاکره با نمایندگان برای برگزاری آزمون سراسری تحت فشار قرار داده است.

به گزارش ندای اصفهان،احمدحسین فلاحی با اشاره به آخرین خبرها از برگزاری یا عدم برگزاری کنکور، گفت: طبق آخرین توافق انجام شده تصمیم گیرنده نهایی در خصوص برگزاری کنکور ستاد ملی مقابله با کرونا است.

وی با بیان اینکه از حیث شیوع کرونا باید با احتیاط در مورد برگزاری کنکور تصمیم‌گیری شود، افزود: تنها مرجع تصمیم گیری در شرایط فعلی ستاد ملی مقابله با کرونا بوده، از این رو اظهارنظر متناقض نمایندگان در این حوزه صحیح نیست.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه اظهارنظرهای برخی نمایندگان درباره کنکور ربطی به نظر کمیسیون آموزش مجلس ندارد، تصریح کرد: اظهارنظرهایی در خصوص لغو کنکور یا دیدار با وزیر بهداشت و مسائلی از این دست ربطی به کمیسیون نداشته و اظهارنظرهای شخصی است.

وی با بیان اینکه داوطلبان کنکور نیز اظهارنظرهای متفاوتی در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری آزمون دارند، یادآور شد: در این موضوع داوطلبان نیز باید منتظر اظهارنظر قطعی ستاد ملی مقابله با کرونا باشند.

فلاحی با بیان اینکه شیوه‎ها و پروتکل‌ها برای برگزاری آزمون نیز از سوی ستاد مذکور اطلاع رسانی خواهد شد، افزود: در شرایط فعلی مسئولان باید به موضوع اتحاد در اظهارنظر توجه کرده تا خبرها ضد و نقیض به مردم نرسد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه مافیای کنکور پیگیرتر از داوطلبان برای برگزاری آزمون هستند، تصریح کرد: متاسفانه برخی از داوطلبان پس از تماس با نمایندگان عنوان می‌کنند که یکی از مؤسسات کنکوری آن‌ها را برای مذاکره با نمایندگان برای برگزاری آزمون سراسری تحت فشار قرار داده است.

وی ادامه داد: اگر دخالت این مؤسسه اثبات شود به طور حتم مجلس شکایتی علیه این مؤسسه کنکور تنظیم خواهد کرد.

فلاحی با بیان اینکه تحریک داوطلبان برای فشار بر نمایندگان نمی‌تواند مشکلی را برطرف کند، گفت: باید موضوع برگزاری کنکور از مسیر تعریف شده بررسی شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در صورت تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر برگزاری کنکور به طور حتم پروتکل‎های بهداشتی رعایت خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری آنا

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715