چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶

تشکیل مجمع نمایندگان غرب اصفهان/ مشکلات کشاورزان غرب و شمال زاینده‌رود پیگیری خواهد شد

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان غرب اصفهان در جهت هم‌افزایی و پیگیری مطالبات شهرستان‌ها به شکل اشتراکی تشکیل شد و نمایندگان بنده را به عنوان رئیس مجمع نمایندگان غرب اصفهان انتخاب کردند.

به گزارش ندای اصفهان، جلسه هم‌اندیشی اصناف کشاورزی شهرستان‌های غرب و شمال حوزه زاینده‌رود و نمایندگان شهرستان‌های غرب حوزه زاینده‌رود به میزبانی شهرستان خمینی‌شهر برگزار شد.
در این جلسه حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون و حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی حضور داشته و با کشاورزان غرب اصفهان به صحبت نشستند.

حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص این جلسه اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان‌های غرب اصفهان در بسیاری از حوزه‌های مرتبط با وظایف نمایندگان اشتراک دارند و پیگیری مطالبات به شکل جمعی می‌تواند مؤثرتر باشد، تصمیم بر این شد که به‌ صورت جمعی کار کنیم.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این اولین جلسه بود که شهرستان خمینی‌شهر میزبان آن بود و نمایندگان شاهین‌شهر، برخوار و میمه، نجف آباد و تیران و کرون، فلاورجان و مبارکه دعوت شدند که البته نماینده مبارکه به دلیل اینکه استاندار مهمان شهرستان مبارکه بود، نماینده خود را به جلسه فرستاده بودند.

خسارت نکشت سال ۹۶ و ۹۷ کشاورزان پیگیری خواهد شد

وی پیرامون عناوین مهم جلسه بیان داشت: مطالب مختلفی در این جلسه مطرح شد، مشخصاً پیرامون بحث حق آبه کشاورزان غرب نیز مواردی بیان شد، همچنین مورد خسارت‌های نکشت سال‌های ۹۶ و ۹۷ که به کشاورزان توسط استانداری پرداخت نشده است نیز از سوی کشاورزان مطرح شد‌.

نقدعلی عنوان کرد: حق‌آبه کلی کشاورزان و پیگیری اختصاص حق‌آبه و برداشت‌ها و بارگذاری‌های ناروایی که در سال‌های اخیر بر زاینده‌رود گذاشته شده و باعث شده که حقی که طی سال‌ها و قرن های متمادی داشته‌ایم که طومار شیخ‌بهایی هم حاکی از آن است، پایمال بشود، از دیگر نکات مطرح شده در این جلسه بود.

تشکیل مجمع نمایندگان غرب اصفهان

نماینده مردم خمینی‌شهر تصریح کرد: در نهایت مجمع نمایندگان غرب در جهت هم‌افزایی و پیگیری مطالبات شهرستان‌ها به شکل اشتراکی تشکیل شد و نمایندگان بنده را به عنوان رئیس مجمع نمایندگان غرب اصفهان انتخاب کردند، در ادامه باز هم دور یکدیگر جمع خواهیم شد تا سایر مشکلات را پیگیری کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بنده پیگیر استمرار جلسات خواهم بود و درصورتی‌که در این جلسات مصوباتی داشته باشیم، پیگیر آن مصوبات از طریق مبادی مربوطه، دستگاه‌های اجرایی در پایتخت خواهیم شد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715