چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱

زنده‌شدن موضوع‌قدیمی ارتباط احمدی‌نژاد با برخی افراد حاشیه‌دار در قوه‌قضاییه

بعد چند سال از محاکمه افراد متخلفی همچون محمدرضا رحیمی، بقایی و مشایی به عنوان نزدیکان محمود احمدی نژاد، این روزها برخی رسانه‌ها و فعالین سیاسی موضوعات جدیدی از مفاسد اقتصادی رئیس دولت نهم و دهم در دوران ریاست جمهوریش مطرح می‌کنند.

به گزارش ندای اصفهان، در حالیکه این روزها احمدی نژاد در حال تئوری پردازی برای مذاکره با آمریکا و گفتگو با افرادی همانند ترامپ است، تعدادی از فعالین سیاسی و رسانه‌ای از ارتباط برخی اطرافیان او با اکبر طبری، چهره مفسد قوه قضاییه سخن گفته و ادعاهای قابل تاملی را بیان کردند.

وجود افراد مفسد اقتصادی در کنار احمدی نژاد البته موضوع تازه‌ای نیست. پیش از این نیز برخی از نزدیکترین چهره‌های نزدیک به احمدی نژاد همانند حمید بقایی به علت جرایم اثبات شده‌ای همچون اختلاس و مفاسد اقتصادی در دادگاه محکوم و هم اینک در زندان به سر می‌برند.

بعد چند سال از محاکمه افراد متخلفی همچون محمدرضا رحیمی، بقایی و مشایی به عنوان نزدیکان محمود احمدی نژاد، این روزها برخی رسانه‌ها و فعالین سیاسی موضوعات و ادعاهای جدیدی  درباره مفاسد اقتصادی برخی اطرافیان رئیس دولت نهم و دهم  مطرح می‌کنند.

در روزهای اخیر رسانه ها از ارتباط برخی افراد نزدیک به احمدی نژاد با اکبر طبری، سرحلقه مافیا مفاسد اقتصادی در قوه قضاییه گزارش‌های را منتشر کرده‌اند.

یک روزنامه نگار به نام محمد مهاجری مدعی شده که یکی از مدیران احمدی‌نژاد با شروع دادگاه طبری قصد خروج از کشور را داشته که به علت کرونا ناکام مانده است. او همچنین خبر از وام‌های کلانی داده که در زمان ریاست هاشمی‌شاهرودی بر قوه قضاییه از سوی طبری به تیم احمدی‌نژاد داده شده است.

مهاجری گفته است: زمانی ‌که اطرافیان احمدی‌نژاد هم‌دوره‌ای آقای هاشمی‌شاهرودی بودند، وام‌های متعدد توسط اکبر طبری به اطرافیان احمدی‌نژاد داده می‌شد. علاوه‌بر دوره آملی‌لاریجانی باید به‌ طور خاص‌تر آن دوره را بررسی کرد و به خدماتی که اکبر طبری به احمدی‌نژاد داده، مفصل‌تر بپردازند.

همه ادعاهای اخیر درباره نزدیکان احمدی نژاد در حالیست که پیش از این نیز چهره‌های جنجالی در قوه قضاییه همانند محمد‌شریف ملک‌زاده، مشاور آیت الله هاشمی شاهروردی در امور اجرایی و سعید مرتضوی، دادستان سابق تهران نیز از نزدیکان احمدی نژاد در دوره ریاست جمهوری محسوب می‌شدند که به مسئولیت‌های کلان دولتی نیز رسیدند.

گرچه درباره ارتباط اکبر طبری با برخی نزدیکان احمدی نژاد تاکنون گزارش رسمی و تایید شده قضایی منتشر نشده و اینک در حد گزارش‌های رسانه‌ای به آن پرداخته شده ولی ارتباط احمدی‌نژاد با برخی افراد مساله‌دار در قوه قضاییه در سال‌های نه چندان دور، امری غیرقابل انکار است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

  1. ناشناس گفت:

    چرا چرا بزور میخواهید شماها اتهام درست کنید و نام احمدی نژاد را بیاورید. و مرد نیستید اینهمه قاصی را گرفتند نا آیت االلهلاریجانب ببرید. یا برادر ریس جمهور گرفتند و معاونش نام اونا را ببرید. مگه احمدی نزاد برا شماها از چه نوع فلفلی استفاده کرده که بعد 7 سال هنوز هم می سوزد.

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام مدرسه علمیه مشکات ویژه دانشجویان تراز انقلاب 09133663084
ثبت نام مدرسه علمیه مشکات ویژه دانشجویان تراز انقلاب 09133663084
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715