پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱

در صحن علنی؛

اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم تصویب شد + اسامی

اعتبارنامه تعدادی از منتخبان مجلس یازدهم امروز در جلسه علنی خانه ملت تصویب شد.

به گزارش ندای اصفهان،در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۱۱ خرداد) مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش شعب ۱۵گانه در مورد اعتبارنامه منتخبان در دستور کار قرار گرفت و سخنگو‌های هر شعبه گزارش شعب را به صورت جداگانه قرائت کردند.

پس از قرائت گزارش تک تک شعب در صحن علنی درباره تأیید اعتبارنامه‌ها، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تصویب اعتبارنامه منتخبان در صحن علنی را اعلام کرد و به این ترتیب کار این نمایندگان رسمیت یافت.

اسامی منتخبانی که اعتبارنامه آنها در شعب ۱۵ گانه تصویب شده به شرح زیر است:

اعتبار ۱۸ منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۱ تایید شد

۱- سیدمحمد مولوی

۲- سید مجتبی محفوظی

۳- جلیل مختار

۴- رحیم زارع

۵- غلامرضا مرحبا

۶- رضا حاجی پور

۷- حسن شجاعی علی آبادی

۸- محمدحسن آصفری

۹- علی اکبر کریمی

۱۰- علی نیکزاد

۱۱- سیدکاظم موسوی

۱۲- صدیف بدری

۱۳- سید صادق طباطبایی نژاد

۱۴- محمدرضا دشتی اردکانی

۱۵- قدرت الله حمزه

۱۶-روح الله حضرت پور طلاتپه

۱۷- سید سلمان ذاکر

۱۸- وحید جلال زاده

اعتبار ۱۷ منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۲ تأیید شد

۱-کیومرث سرمدی

۲- امان الله حسین پور

۳- امیرحسین بانکی پورفر

۴-زهرا شیخی مبارکه

۵- عباس مقتدایی

۶-مهدی طغیانی

۷- حسین میرزایی

۸- مسلم صالحی

۹- محمد خدابخشی

۱۰- فریدون حسنوند

۱۱- احمد محرم زاده یخ فروزان

۱۲- سید کریم حسینی

۱۳- مجتبی یوسفی

۱۴- عبدالله ایزدپناه

۱۵- عبدالناصر درخشان

۱۶-سارا فلاحی

۱۷- علی اکبر بسطامی

اعتبار ۱۹ منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۳ تأیید شد

۱- مهدی سعادتی بیشه سری از حوزه انتخابیه بابل

۲- علی کریمی فیروزجایی از حوزه انتخابیه بابل

۳- علی اصغر باقرزاده از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار

۴- صمدالله محمدی از حوزه انتخابیه بافق و رامهرمز

۵- سیدمحمد پاکمهر از حوزه انتخابیه بجنورد

۶- محمد وحیدی از حوزه انخابیه بجنورد

۷- عباس گودرزی از حوزه انتخابیه بروجرد

۸- فاطمه مقصودی از حوزه انتخابیه بروجرد

۹- امیرقلی جعفری بروجنی از حوزه انتخابیه بروجن

۱۰- غلامرضا نوری از حوزه انتخابیه بستان آباد

۱۱- موسی غضنفرآبادی از حوزه انتخابیه بم

۱۲- محمد باقری از حوزه انتخابیه بناب

۱۳- احمد دنیامالی از حوزه انتخابیه بندر انزلی

۱۴- منصور آرامی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم

۱۵- محمد آشوری تازیانی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم،

۱۶- احمد مرادی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم

۱۷- احمد جباری از حوزه انتخابیه بندر لنگه

۱۸- حبیب آقاجری از حوزه انتخابیه بندرماهشهر و امیدیه

۱۹- روح الله عباسپور از حوزه انتخابیه بوئین زهرا

اعتبار ۱۷منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۴ تأیید شد

۱- عبدالکریم جمیری از حوزه انتخابیه بوشهر

۲- انور حبیب زاده از حوزه انتخابیه بوکان

۳- محمد روشن فکر از حوزه انتخابیه بویراحمد

۴- عیسی جعفری از حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ

۵- محمدطلا مظلومی از حوزه انتخابیه بهبهان

۶- غلامرضا شریعتی از حوزه انتخابیه بهشهر

۷- حسین خسروی از حوزه انتخابیه بیرجند

۸- عباس جهانگیرزاده از حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار

۹- فرهاد بشیری از حوزه انتخابیه پاکدشت

۱۰- آرش زره تن از حوزه انتخابیه پاوه

۱۱- سیدحمیدرضا کاظمی از حوزه انتخابیه پلدختر

۱۲- کمال حسین پور از حوزه انتخابیه پیرانشهر

۱۳- رجب رحمانی از حوزه انتخابیه تاکستان

۱۴- جلیل رحیمی جهان آبادی از حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز

۱۵- محسن زنگنه از حوزه انتخابیه تربت حیدریه

۱۶- سید جلیل میرمحمدی از حوزه انتخابیه تفت و میبد

۱۷- سید شمس الدین حسینی از حوزه انتخابیه تنکابن

اعتبار ۱۷منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۵ تأیید شد

۱- محمدحسین فرهنگی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو

۲- روح الله متفکر آزاد از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو

۳- محمدرضا میرتاج الدینی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو

۴- علیرضا منادی سپیدان از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو

۵- مسعود پزشکیان از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو

۶- احمد علیرضا بیگی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو

۷- محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان

۸- ذبیح الله اعظمی ساردویی از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد

۹- معین الدین سعیدی از حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، نیکشهر، قندشهر

۱۰- حسین عباس زاده از حوزه انتخابیه چناران و بینالود

۱۱- اسماعیل حسین زهی از حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین

۱۲- سید البرز حسینی از حوزه انتخابیه خدابنده

۱۳- مهرداد ویس کرمی از حوزه انتخابیه خرم آباد و چگینی

۱۴- مرتضی محمودوند از حوزه انتخابیه خرم آباد و چگینی

۱۵- سید لفته احمد نژاد از حوزه انتخابیه خرمشهر

۱۶- سید علی نظری خانقاه از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر

۱۷- علیرضا نظری از حوزه انتخابیه خمین

اعتبار ۲۹ منتخب حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در شعبه ۶ تأیید شد 

۱- سمیه رفیعی

۲- عبدالحسین روح الامینی نجف آباد

۳- مجتبی توانگر

۴- غلامحسین رضوانی

۵- عزت‌الله اکبری تالارپشتی

۶- سیداحسان خاندوزی

۷- بیژن نوباوه وطن

۸- محمدباقر قالیباف

۹- سیدعلی یزدی خواه

۱۰- زهره سادات لاجوردی

۱۱- فاطمه قاسم پور

۱۲- ابوالفضل عمویی

۱۳- سیدنظام الدین موسوی

۱۴- زهره الهیان

۱۵- احمد نادری

۱۶- روح الله ایزدخواه

۱۷- علی خضریان

۱۸- مالک شریعتی نیاسر

۱۹- سیدمحسن دهنوی

۲۰- رضا تقی پور انوری

۲۱- سیدرضا تقوی

۲۲- مهدی شریفیان

۲۳- الیاس نادران

۲۴- سیدمصطفی آقامیرسلیم

۲۵- مرتضی آقاتهرانی

۲۶- اقبال شاکری

۲۷- مجتبی رضاخواه

۲۸- محسن پیرهادی

۲۹- سیدمحمود نبویان

اعتبار ۱۶ منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۷ تأیید شد

۱- محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر

۲- اکبر احمدپور از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار

۳- عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره

۴- محمدجواد عسکری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت

۵- علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان

۶- حسن رزمیان مقدم از حوزه انتخابیه درگز

۷- سید احمد آوایی از حوزه انتخابیه دزفول

۸- قاسم ساعدی از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه

۹- ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان

۱۰- غلامحسین کرمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان

۱۱- سید احمد رسولی نژاد از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه

۱۲- حسین گودرزی از حوزه انتخابیه دورود و ازنا

۱۳- ابراهیم متینیان از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

۱۴- غلامعلی کوهساری از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر

۱۵- حسن نوروزی از حوزه انتخابیه رباط کریم،

۱۶- حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن

اعتبار ۱۷منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۸ تأیید شد

۱- علی آقازاده از حوزه انتخابیه رشت

۲- محمدرضا احمدی از حوزه انتخابیه رشت

۳- جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت

۴- حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار

۵- مهرداد گودرزوند از حوزه انتخابیه رودبار

۶- محمد صفری از حوزه انتخابیه رودسر

۷- حبیب الله دهمرده از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند

۸- محمد سرگزی از حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند

۹- حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان

۱۰- عفت شریعتی از حوزه زرند وکوهبنان

۱۱- مصطفی طاهری از حوزه انتخابیه زنجان

۱۲- منصورعلی زارعی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود

۱۳- علی بابایی از حوزه انتخابیه ساری

۱۴- علی حدادی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

۱۵- محمد سبزی از حوزه انتخابیه ساوه

۱۶- بهروز محبی از حوزه انتخابیه سبزوار

۱۷- علی اصغر عنابستانی از حوزه انتخابیه سبزوار

اعتبار ۱۷منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۹ تأیید شد

۱- محسن علیزاده از حوزه انتخابیه سپیدان

۲- یوسف داودی از حوزه انتخابیه سراب

۳- ملک فاضلی از حوزه انتخابیه سراوان

۴- عبدالعلی رحیمی مظفری از حوزه انتخابیه سروستان

۵- بهزاد رحیمی از حوزه انتخابیه سقز و بانه

۶- یعقوب رضازاده از حوزه انتخابیه سلماس

۷- عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان

۸- سید جواد حسینی کیا از حوزه انتخابیه سنقر

۹- محسن فتحی از حوزه انتخابیه سنندج

۱۰- سید مهدی فرشادان از حوزه انتخابیه سنندج

۱۱- شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر

۱۲- مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان

۱۳- محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند

۱۴- علی اصغر خانی از حوزه انتخابیه شاهرود

۱۵- حسن همتی از حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب

۱۶- حسینعلی حاجی دلیگانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه

۱۷- جعفر راستی از حوزه انتخابیه شبستر، محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش

اعتبار ۱۷منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۱۰ تأیید شد

۱- سهراب گیلانی از حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند

۲- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهربابک

۳- سمیه محمودی از حوزه انتخابیه شهررضا و دهاقان

۴- احمد راستینه از حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان

۵- حسین حق وردی از حوزه انتخابیه شهریار، شهرقدس و ملارد

۶- جعفر قادری از حوزه انتخابیه شیراز

۷- علیرضا پاک فطرت از حوزه انتخابیه شیراز

۸- ابراهیم عزیزی از حوزه انتخابیه شیراز

۹- روح الله نجابت از حوزه انتخابیه شیراز

۱۰- علی جدی از حوزه انتخابیه شیروان

۱۱- حسن محمدیاری از حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال

۱۲- رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آباد کتول

۱۳- مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

۱۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی از حوزه انتخابیه فریمان و سرخس

۱۵- حجت الله فیروزی از حوزه انتخابیه فسا

۱۶- سیدناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان

۱۷- خلیل بهروزی فر از حوزه انتخابیه فومن و شفت

اعتبار ۱۶ منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۱۱ تأیید شد

۱- محمدمهدی فروردین از حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و کارزین

۲- کمال علیپور خنکداری از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

۳- کیوان مرادیان کوچک سرایی از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

۴- سلمان اسحاقی از حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه

۵- پرویز اوسطی از حوزه انتخابیه قروه و دهگلان

۶- فاطمه محمدبیگی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز

۷- لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز

۸- شهریار حیدری از حوزه اتخابیه قصیرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

۹- مجتبی ذوالنوری از حوزه انتخابیه قم

۱۰- احمد امیرآبادی فراهانی از حوزه انتخابیه قم

۱۱- علیرضا زاکانی از حوزه انتخابیه قم

۱۲- علی آذری از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج

۱۳- فریدون عباسی دوانی از حوزه انخابیه کازرون و کوهچنار

۱۴- محمدجواد ساداتی نژاد از حوزه انخابیه کاشان، آران و بیدگل

۱۵- جواد نیک بین از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

۱۶- محمد عسگری از حوزه انخابیه کرج، اشتهارد و فردیس

اعتبار ۱۷منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۱۲ تأیید شد

۱- محمدرضا پورابراهیمی داورانی از حوزه انتخابیه کرمان و راور

۲- محمدمهدی زاهدی از حوزه انتخابیه کرمان و راور

۳- عبدالرضا مصری از حوزه انتخابیه کرمانشاه

۴- محمد رشیدی از حوزه انتخابیه کرمانشاه

۵- حسین حاتمی از حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند

۶- موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر، جم و عسلویه

۷- علی رضایی از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین

۸- محمدرضا مبلغی از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان

۹- سیدمحمد موحد از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام

۱۰- منصور شکراللهی از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

۱۱- غلامرضا منتظری از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا

۱۲- رمضانعلی سنگدوینی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا

۱۳- اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان

۱۴- ولی اسماعیلی از حوزه انتخابیه گرمی

۱۵- سیدمسعود خاتمی از حوزه انتخابیه گلپایگان

۱۶- محمد صفایی درویی از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان

۱۷- امان قلیچ شادمهر از حوزه انتخابیه گنبدکاووس

اعتبار ۱۶ منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۱۳ تأیید شد

۱- شیوا قاسمی پور از حوزه انتخابیه مریوان و سرآباد

۲- معصومه پاشایی بهرام از حوزه انتخابیه مرد و جلفا

۳- پروین صالحی مبارکه از حوزه انتخابیه مبارکه

۴- پرویز محمد نژاد قاضی محله از حوزه انتخابیه لنگرود

۵- رسول فرخی میکال از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل

۶- سید موسی موسوی از حوزه انتخابیه لامرد و مهر

۷- حسین حسین زاده از حوزه انتخابیه خنج، لارستان و گراش

۸- حسین بامیری از حوزه انتخابیه لردگان

۹- مرتضی خاتمی نماینده ماهنشان و ایجرود

۱۰- علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات

۱۱- محمد علی پور رحتی از حوزه انتخابیه ماکو و چالدران

۱۲- علی علیزاده از حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر

۱۳- جلال رشیدی کوچی از حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگان و ارسنجان

۱۴- علیرضا ورناصری از حوزه انخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل

۱۵- محمود عباس زاده مشگینی از حوزه انتخابیه مشگین شهر

۱۶- احمد آزادیخواه از حوزه انتخابیه ملایر، هادی بیگی نژاد از حوزه انتخابیه ملایر

اعتبار ۱۷منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۱۴ تأیید شد

۱- سیدعلی موسوی از حوزه انتخابیه ملکان

۲- جواد کریمی قدوسی از حوزه انخابیه مشهد

۳- فاطمه رحمانی از حوزه انخابیه مشهد

۴- امیرحسین قاضی زاده هاشمی از حوزه انخابیه مشهد

۵- نصرالله پژمان فر از حوزه انخابیه مشهد

۶- محمدحسین حسین زاده بحرینی از حوزه انخابیه مشهد

۷- مجید انصاری از حوزه انخابیه ممسنی و رستم

۸- جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد

۹- محمدرضا صباغیان بافقی از حوزه انتخابیه مهریز، بافق و ابرکوه

۱۰- مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب

۱۱- مهدی اسماعیلی از حوزه انتخابیه میانه

۱۲- حسین رئیسی از حوزه انتخابیه میناب

۱۳- رضا آریانپور از حوزه انتخابیه مینودشت

۱۴- الهام آزاد از حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک

۱۵- ابوافضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد

۱۶- رحمت الله فیروزی از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر

۱۷- علی زنجانی از حوزه انخابیه نقده و اشنویه

اعتبار ۱۸ منتخب مجلس یازدهم در شعبه ۱۵ تأیید شد

۱- ولی الله فرزانه از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد

۲- محمدعلی محسنی بندپی از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت

۳- علیرضا شهبازی از حوزه انتخابیه نهاوند

۴- مصطفی نخعی از حوزه انتخابیه نهبندان وسربیشه

۵- فرهاد طهماسبی از حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان

۶- احسان ارکانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه

۷- هاجر چنارانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه

۸- حسین نوش آبادی از حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک

۹- الله وردی دهقانی از حوزه انتخابیه ورزقان

۱۰- سیدحمزه امینی از حوزه انتخابیه هشترود

۱۱- حمیدرضا حاجی بابایی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین

۱۲- احمد حسین فلاحی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین

۱۳- محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد

۱۴- شارلی انزیه تکیه حائز از حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری کلدانی

۱۵- روبرت بیگلریان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران

۱۶- آرا شاوردیان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران

۱۷- اسفندیاری اختیاری کسنویه از حوزه انتخابیه زرتشتیان

۱۸- همایون سامه یح‌نجف آبادی از حوزه انتخابیه کلیمیان

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام مدرسه علمیه مشکات ویژه دانشجویان تراز انقلاب 09133663084
ثبت نام مدرسه علمیه مشکات ویژه دانشجویان تراز انقلاب 09133663084
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715