دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳

نسخه جدید درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان رونمایی خواهد شد

شهردار اصفهان گفت:همزمان با ۱۴ تیرماه روز شهرداری‌ها نیز نسخه جدید درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان رونمایی خواهد شد تا شهروندان در محیطی مخاطب محور خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

به گزارش ندای اصفهان،قدرت الله نوروزی شهرداراصفهان امروز در برنامه رادیویی «سلام اصفهان» ضمن گرامیداشت سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر و یاد و خاطره شهدای این روز که مجاهدت‌های آن‌ها پیروزی را رقم زد، اظهار کرد: روز گذشته روز جهانی قدس را پشت سر گذراندیم و البته فراموش نمی‌کنیم که پیروزی با مقاومت و آزادگی حاصل می‌شود و در خرمشهر نیز همین اتفاق افتاد.

او با بیان اینکه شهر‌های جهان در مسیر توسعه به سمت هوشمندسازی حرکت می‌کنند، تصریح کرد: شهر هوشمند الزاماتی دارد؛ شهر‌های جهان در موقعیت‌ها و چالش‌های مشترک و نزدیک به هم قرار می‌گیرند، از این روز عضویت در شبکه شهر‌ها باعث می‌شود تا شهرها، مدیران و برنامه‌ریزان شهری فرصت‌ها و ضروریات را بهتر ببینند، از چالش‌های شهر‌های دیگر آگاه شوند و سعی در رفع چالش‌های مشترک داشته باشند.

شهردار اصفهان افزود: یکی از این شبکه‌ها، «شبکه جهانی شهر‌های پایدار هوشمند» موسوم به wego است که شهر اصفهان در هفته گذشته مراحل عضویت خود را در این شبکه طی کرد و رسماً به این شبکه پیوست.

او ادامه داد: این نهمین سازمان یا شبکه بین‌المللی است که شهرداری اصفهان به عضویت آن درآمده و امیدواریم این اتفاق، محرک و پشتیبانی برای شتاب گرفتن مسیر هوشمندسازی شهر باشد و اصفهان از ظرفیت و تجربیات شهر‌های دیگر استفاده کند.

نوروزی خاطرنشان کرد: در راستای شهر هوشمند، در هفته‌های گذشته در خصوص خدمات الکترونیکی که شهروندان می‌توانند به ویژه در زمینه شهرسازی الکترونیک استفاده کنند، اطلاع رسانی لازم انجام و شرایطی مهیا شده که افراد می‌توانند با چند کلیک از طریق سایت my.isfahan.ir به خدمات دسترسی پیدا کنند.

شهردار اصفهان از جمله خدمات قابل ارائه در سایت my.isfahan.ir را استعلامات بانک، دبیرخانه، محاسبه عوارض نوسازی و کسب و پیشه، نقشه‌های شهر، پرونده‌های شهرسازی، امور مربوط به مهندسین طراح و ناظر عنوان کرد و گفت: این سایت مرتب در حال به روز رسانی خدمات است تا شهر با چند کلیک در اختیار شهروندان قرار گیرد.

اوافزود: همزمان با ۱۴ تیرماه روز شهرداری‌ها نیز نسخه جدید درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان رونمایی خواهد شد تا شهروندان در محیطی مخاطب محور خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

نوروزی اظهار امیدواری کرد: رضایت شهروندان با تسهیل این فرآیند‌ها حاصل شود، زیرا این خدمات می‌تواند صرفه‌جویی در وقت و هزینه کارکنان شهرداری و شهروندان را در شرایط بهتری فراهم کند.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715