جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
حجت الاسلام پناهیان؛
 مسئولان و خواص هوشیاری بیشتری نسبت به ” نفوذ” داشته باشند   

استاد حوزه و دانشگاه گفت: لازم است در میان مسئولان و خواص هوشیاری نسبت به "نفوذ" بیشتر باشد و تمام مسئولان باید بدانند که در معرض آسیب‌های نفوذ قرار دارند و در میان اطرافیان آنها چه با واسطه و چه بی‌واسطه قطعاً نفوذی‌هایی پیدا خواهد شد.

به گزارش ندای اصفهان، حجهالاسلام پناهیان استاد حوزه و دانشگاه، با اشاره به اهداف دشمن از نفوذ به کشور، اظهار داشت: باور نسبت به “نفوذ” باید در جامعه افزایش پیدا کند. هرچه بر اقتدار ما در منطقه و موقعیت نظام افزوده می‌شود خطر نفوذ بالاتر می‌رود.

وی ادامه داد: لازم است در میان مسئولین و خواص هوشیاری نسبت به این موضوع بیشتر باشد و تمام مسئولین باید بدانند که در معرض آسیب‌های نفوذ قرار دارند و در میان اطرافیان آنها چه با واسطه و چه بی‌واسطه قطعاً نفوذی‌هایی پیدا خواهد شد.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: دشمنان همیشه می‌خواهند از طریق عده اندکی سرمایه‌های این ملت را به غارت ببرند. کشور انگلستان از همین راه بود که توانست بر کشور پرجمعیتی چون هند نفوذ پیدا کند و این روش‌ها را تکامل دهد.

پناهیان با بیان اینکه این روش‌ها ناشناخته نیست و اسناد لانه جاسوسی موجود است، گفت: دشمن به گونه‌ای بر روی تک‌تک افراد مطالعه دارد که شاید خود آنها نیز بر روی خودشان چنین مطالعه‌ای را نداشته باشند.

وی افزود: آنها نقطه ضعف‌ها و قوت‌های افراد را می‌شناسند. هر کسی که  به جایی رسید باید احتمال آسیب دیدن از سوی نفوذی‌ها را بدهد زیرا  ممکن است با یک خبر غلطی که به او می‌دهند و یا با یک القای غلط به برخی اخبار صحیح ، نفوذ در او صورت گیرد.

استاد حوزه و دانشگاه در پایان گفت: بنابراین مسئولان باید مراقبت کنند، خود را در پناه خدا قرار دهند و به یک اندیشه محدود نکنند و مخالف و موافق هر موضوعی را ببیند تا بتوانند به‌درستی تصمیم بگیرند؛ در این صورت است که می‌توانند از نفوذ مصون بمانند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق