جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
حجت الاسلام پناهیان؛
 مسئولان و خواص هوشیاری بیشتری نسبت به ” نفوذ” داشته باشند   

استاد حوزه و دانشگاه گفت: لازم است در میان مسئولان و خواص هوشیاری نسبت به "نفوذ" بیشتر باشد و تمام مسئولان باید بدانند که در معرض آسیب‌های نفوذ قرار دارند و در میان اطرافیان آنها چه با واسطه و چه بی‌واسطه قطعاً نفوذی‌هایی پیدا خواهد شد.

به گزارش ندای اصفهان، حجهالاسلام پناهیان استاد حوزه و دانشگاه، با اشاره به اهداف دشمن از نفوذ به کشور، اظهار داشت: باور نسبت به “نفوذ” باید در جامعه افزایش پیدا کند. هرچه بر اقتدار ما در منطقه و موقعیت نظام افزوده می‌شود خطر نفوذ بالاتر می‌رود.

وی ادامه داد: لازم است در میان مسئولین و خواص هوشیاری نسبت به این موضوع بیشتر باشد و تمام مسئولین باید بدانند که در معرض آسیب‌های نفوذ قرار دارند و در میان اطرافیان آنها چه با واسطه و چه بی‌واسطه قطعاً نفوذی‌هایی پیدا خواهد شد.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: دشمنان همیشه می‌خواهند از طریق عده اندکی سرمایه‌های این ملت را به غارت ببرند. کشور انگلستان از همین راه بود که توانست بر کشور پرجمعیتی چون هند نفوذ پیدا کند و این روش‌ها را تکامل دهد.

پناهیان با بیان اینکه این روش‌ها ناشناخته نیست و اسناد لانه جاسوسی موجود است، گفت: دشمن به گونه‌ای بر روی تک‌تک افراد مطالعه دارد که شاید خود آنها نیز بر روی خودشان چنین مطالعه‌ای را نداشته باشند.

وی افزود: آنها نقطه ضعف‌ها و قوت‌های افراد را می‌شناسند. هر کسی که  به جایی رسید باید احتمال آسیب دیدن از سوی نفوذی‌ها را بدهد زیرا  ممکن است با یک خبر غلطی که به او می‌دهند و یا با یک القای غلط به برخی اخبار صحیح ، نفوذ در او صورت گیرد.

استاد حوزه و دانشگاه در پایان گفت: بنابراین مسئولان باید مراقبت کنند، خود را در پناه خدا قرار دهند و به یک اندیشه محدود نکنند و مخالف و موافق هر موضوعی را ببیند تا بتوانند به‌درستی تصمیم بگیرند؛ در این صورت است که می‌توانند از نفوذ مصون بمانند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق