پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸

بهترین روش تقویت موتور دنا و دنا پلاس

شاید برای شما هم این پرسش پیش آمده باشد که ریمپ ECU چیست و چطور این همه مزایا را یکجا دارد. پس اجازه دهید تا تعریف کاملی از ریمپ ایسیو را برای شما ارائه دهیم...

به گزارش ندای اصفهان، اگر شما هم به دنبال تقویت موتور دنا یا دنا پلاس خود هستید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا روشی مطمئن، کارآمد و تخصصی که به دنبال آن به اهداف زیر خواهید رسید را به شما معرفی نماییم. ریمپ ECU خودرو.

1- افزایش سرعت و قدرت دنا

2- افزایش سرعت و شتاب اولیه دنا

3- کاهش دمای کارکرد فن

4- رفع کپ حین حرکت دنا

5- برداشتن کاتاف ( حذف محدودیت دور موتور )

6- کاهش مصرف سوخت

7- حذف لرزش خودرو در حالت درجا ( حالت سلو )

8- افزایش شتاب ثانویه دنا

9- رفع کپ اولیه دنا

10- فول ریمپ دنا شامل تمام موارد فوق می باشد.

شاید برای شما هم این پرسش پیش آمده باشد که ریمپ ECU چیست و چطور این همه مزایا را یکجا دارد. پس اجازه دهید تا تعریف کاملی از ریمپ ایسیو را برای شما ارائه دهیم:

تعریف ریمپ ایسیو

ریمپ ecu علم برنامه نویسی کامپیوتر خودروست و با بهینه سازی سیستم برقی و موتوری سبب تقویت خودرو  می‌شود. ریمپ ای سی یو به خودرو آسیب نمی‌رساند مگر آنکه توسط افراد بی تجربه و یا آموزش ندیده انجام پذیرد. مرکز ریمپ کاراک با 20 سال تجربه در برق انژکتور و تعمیرات ایسیو و برنامه نویسی اطمینان لازم را به مشتریان می‌دهد که کار شما توسط افراد با تجربه انجام می‌پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ریمپ چیست مراجعه نمایید.

هزینه ریمپ ایسیو دنا

در تاریخی که این مقاله نوشته می شود می توان گفت هزینه ای بالغ بر 380 تا 470 هزار تومان بستگی به نوع ایسیو و خودرو شما باید در نظر گرفت. که می توانید به وبسایت کاراک با آدرس carak.ir مراجعه نمایید و برای اطلاعات بیشتر با متخصصین این مرکز در تماس باشید.

در واقع ای سی یو یا کامپیوتر خودرو دنا چند مدل مختلف دارد که عبارتند از بوش ME17 ، بوش ME7.4.9 ، ایزیو و زیمنس که بسته به نوع آن میزان راندمان ریمپ نیز تغییر می نماید.

ریمپ دنا با ایسیو بوش ME17

این بوش توسط چین تولید می شود و اندازه کوچک قدرت پردازش بالا دارد، دریچه گاز متناسب با آن برقی است و از نمونه آلمانی اقتباض شده است. در مجموع ایسیو خوبی است ولی هنوز دستگاه های تعمیراتی با آن وفق پیدا نکرده اند.

ریمپ دنا با ایسیو بوش ME7.4.9

ایسیو قدیمی که نمونه های آلمانی، فرانسوی و چینی دارد، اندازه آن بزرگ و تکنولوژی قدیمی است، ایسیو سختی است ولی بدلیل ایرادات زیاد، پس از ریمپ، مشتری تغییرات را به خوبی درک می کند، دستگاه ها با آن تطابق کامل دارند.

ریمپ دنا با ایزیو

این ایسیو را چین تولید میکند و اندازه خیلی کوچکی دارد قدرت پردازش بالا دارد، دریچه گاز متناسب با آن برقی است. در مجموع ایسیو جالبی نیست و هنوز دستگاه های تعمیراتی با آن وفق پیدا نکرده اند. انواع آن شامل esy u 2.5 ، esy u 3.5 و …

ریمپ دنا با ایسیو زیمنس

ایسیو های زیمنس به سفارش ایران خودرو توسط کروز ساخته می شوند و ایسیو های خوبی هستند، دستگاه ها به راحتی با آن وفق پیدا میکنند و برای دریچه گاز سیمی طراحی شده است. اندازه آن بزرگ است و ایرادات کمی دارد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ریمپ دنا کاراک مراجعه کنید.

فایده ریمپ دنا چیست؟

با ریمپ می توانید سرعت بالای 200 را با دنا تجربه کنید! البته در نظر داشته باشید برخی لوازم افترمارکت وجود دارد مانند هدرز ، کیت مکش ، شمع ، وایر ، کوئل ، پیستون و… که با استفاده از اینها صدای ماشین زیاد می شود ولی رسیدن به هدف سرعت بالای 200 را ممکن می کنند.

چرا خود کارخانه ریمپ نکرده است؟

این سوالی است که اکثر مشتریان آن را می پرسند، پاسخ اینجاست اولا علم این کار در کارخانه های سازنده وجود ندارد و ثانیا استاندارد برنامه نویسی خودرو دنا برای سوختی که در جایگاه های سوخت ارائه میشود مناسب نیست!

منبع: اطلاع نیوز

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715