دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری اصفهان:

خرید مجازی از بازارهای روزکوثر اصفهان فعال شد

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: سامانه خرید غیرحضوری از بازارهای روز کوثر در ایام نوروز فعال شد.

به گزارش ندای اصفهان،محمد مجیری با اعلام اینکه سامانه خرید غیر حضوری از بازارهای روزکوثر در ایام نوروز ۹۹ فعال شد، اظهار داشت: فعال شدن سامانه درخواست غیر حضوری ۳۵۵۳ ثبت سفارشات بازارهای روز کوثر، به منظور رفاه حال شهروندان و قرنطینه خانگی در ایام نوروز ۹۹ سامانه تلفنی بازارهای روز کوثر از امروز آماده دریافت سفارشات شهروندان است.

وی افزود: با توجه به لزوم رعایت مسائل بهداشتی و شیوع ویروس همه گیر کرونا و درخواست های مردمی مبنی بر سفارشات غیر حضوری این امکان فراهم شده است و دیگر نیازی به الزام حضور افراد به بازارهای روز کوثر نیست هر چند ممانعتی از حضور افراد با رعایت مسائل بهداشتی به بازارهای روز کوثر انجام نمی شود.

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان تصریح کرد: شهروندان می توانند لیست نیازهای خود از بازارهای روز کوثر را با مشخصات کامل به صورت تلفنی به اپراتور های مربوطه اعلام و سپس اپراتورها بر اساس منطقه سکونت افراد کالاهای مورد نیاز را به نزدیک ترین بازار روزکوثر اعلام می کنند.

وی ادامه داد: پس از تهیه کالاهای مورد نیاز متقاضیان، سفارشات از طریق پیک موتوری در منازل تحویل و هزینه آن نیز همزمان با تحویل تسویه می شود.

مجیری تاکید کرد: در این روزهای پایان سال پیشگیری از تجمع و تراکم شهروندان در بازارهای کوثر می تواند یک اقدام پیشگیرانه برای ابتلا به ویروس کرونا باشد که نیاز حضور به خصوص افراد سالمند را به این اماکن کاهش می دهد.

وی در پایان ساعات کار این سامانه تلفنی را همه روزه تا پایان ۱۵ فرودین ماه اعلام کرد و گفت: ساعات کار سامانه ثبت سفارشات خرید از بازارهای روز کوثر از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر است.

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه به جز کوثر شماره ۹ که به مواد پروتویینی اختصاص دارد، تمام بازارهای روز کوثر در ایام عید باز است، گفت: به جز روزهای اول و دوم و سیزدهم فروردین ماه به صورت حضوری اماده ارائه خدمات است اما در این شرایط توصیه می شود شهروندان با خرید از طریق سامانه حتی در ساعات و روزهای تعطیل سفارشات خرید را انجام دهند.

وی بیان داشت: بازار روز کوثر شماره ۱۵ در منطقه پینارت آماده بهره برداری است؛ این بازار با توجه به شیوع کرونا قرار بود در اسفندماه به بهره برداری برسد که پس از طی شدن این بحران در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/

منبع:خبرنگار مهر

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715