پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: بین الملل
چاپ خبر
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

زیباترین مناطق موجود در تور مالدیو و ایتالیا و بالی

به دلیل بوجود آمدن تغییرات آب و هوایی برخی از جزایری که در این قسمت از جهان قرار گرفته‎اند دستخوش تغییراتی می‎شوند و ممکن است در برخی از موارد به زیر آب بروند و دیگر اثری از آنها وجود نداشته باشد. زیبایی‎های زیادی در این منطقه وجود دارد که پیشنهاد می‎شود به دیدن آنها در میان اقیانوس هند بروید...

ندای اصفهان- آگهی

 مالدیو و حقایقی جالب در رابطه با آن

مالدیو در آب‎های اقیانوس هند قرار گرفته است و بدلیل داشتن زیبایی‎های منحصربفردی که در این جزیره قرار دارد همه ساله افراد زیادی با استفاه از  تور مالدیو با تهیه بلیط هواپیما به این منطقه از جهان سفر می‎کنند. داشتن جاذبه‎های گردشگری طبیعی و زیبا در این منطقه سبب شده تا افراد زیادی برای گذراندن تعطیلات خود به سراغ این جزیره کوچک در اقیانوس هند بیایند و لحظاتی مفرح و لذت بخش را در آن سپری کنند.

این منطقه دارای کمترین ارتفاع از سطح دریا بوده است و بلندترین نقطه در این منطقه 2.4 متر بوده است. از این‎رو تغییرات آب و هوایی و جوی برروی این جزیره کوچک تاثیرات شدید ایفا می‎کند و یکی از دغدغه‎های اصلی ساکنان این منطقه که همه ساله از هزاران مسافرای که با استفاده از تور مالدیو با تهیه بلیط خارجی به این منطقه سفر می‎کنند استقبال می‎کنند و خدماتی را به آنها ارائه می‎دهند غرق شدن محل زندگی آنها بر اثر بالا آمدن سطح آب این اقیانوس می‎باشد.

جالب توجه است که در این منطقه از جهان تقریبا حدود 1190 جزیره کوچک و بزرگ وجود دارد که تنها 200 جزیره از آنها قابل سکونت هستند. جزیره‎های دیگر یا به قدری کوچک هستند که امکان سکونت در آنها وجود ندارد و یا بسیار دور می‎باشند. در 80 جزیره از این کشور اقامتگاه‎هایی برای افرادی که با استفاده از تور مالدیو با تهیه بلیط هواپیما و بلیط خارجی به این منطقه سفر می‎کنند ساخته شده است که به ارائه خدمات مختلف به این گونه مسافران اشتغال دارند.

در رابطه با این جزیره و این منطقه از جهان حقایقی جالب توجه وجود دارد که در ادامه به ارائه برخی از آنها خواهیم پرداخت. با توجه به این موضوع در صورتی که تمایل دارید با استفاده از تور مالدیو و با تهیه بلیط هواپیرما و بلیط خارجی به این منطقه از اقیانوس هند سفر کنید و از دیدنی‎ها و جاذبه‎های گردشگری آن دیدن بعمل‎آورید با ما در ادامه همراه باشید.

حقایقی در رابطه با پرچم کشور مالدیو

پرچمی که برای معرفی این کشور مورد استفاده قرار می‎گیرد دارای رنگ‎های متفاوت و متنوعی است که در استفاده از هرکدام از آنها دلیلی وجود داشته است. در طراحی پرچم این کشور رنگ سبز را مشاهده خواهید کرد که نشانگر صلح می‎باشد و نماینده درخت نارگیل است. در صورتیکه با استفاده از تور مالدیو با تهیه بلیط هواپیما و بلیط خارجی به این جزیره سفر کنید درختان نارگیل فراوانی را در این منطقه خواهید دید که نمادی از آن نیز در پرچم این کشور بکار گرفته شده است.

در وسط پرچم کشور مالدیو یک هلال سفید رنگ مشاهده می‎شود که نشانی از مسلمان بودن و وجود دین اسلام در این منطقه می‎باشد. این کشور مدتی را تحت استعمار هند به سرمی‎برد که برای آزادی در این راه افراد زیادی جان خود را از دست داده‎اند. در پرچم این کشور برای گرامیداشت این افراد و خونی که در راه آزادی این منطقه ریخته شده است از رنگ قرمز استفاده شده است.

مالدیو یکی از مناطق گردشگری موجود در جهان می‎باشد که همه ساله افراد زیادی با تور مالدیو و با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط خارجی به این منطقه از جهان سفر می‎کنند تا زیبایی‎های موجود در این منطقه را از نزدیک مشاهده کنند.

در این منطقه به دلیل بوجود آمدن تغییرات آب و هوایی برخی از جزایری که در این قسمت از جهان قرار گرفته‎اند دستخوش تغییراتی می‎شوند و ممکن است در برخی از موارد به زیر آب بروند و دیگر اثری از آنها وجود نداشته باشد. زیبایی‎های زیادی در این منطقه وجود دارد که پیشنهاد می‎شود با تهیه بلیط هواپیما و بلیط خارجی به دیدن آنها در میان اقیانوس هند بروید.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

زیباترین مناطق موجود در ایتالیا

مسافران زیادی همه ساله با استفاده از تور ایتالیا به این کشور سفر می‎کنند. وجود جاذبه‎های گردشگری فراوان در این منطقه سبب شده تا کشور ایتالیا به یک مقصد گردشگری فوق‎العاده تبدیل شود و گردشگرانی از سراسر جهان با استفاده از بلیط هواپیما و انجام پرواز خارجی برای سپری کردن تعطیلات و دیدن جاذبه‎های گردشگری این منطقه از جهان به ایتالیا سفر کنند.

در این کشور جاذبه‎های گردشگری طبیعی بی‎نظیری وجود دارد که در ادامه به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

تالاب ونتزیا در منطقه ونتو

این منطقه دربردارنده یکی از زیباترین جاذبه‎های گردشگری موجود در این کشور می‎باشد که برای دیدن آن افرادی از سراسر جهان با استفاده از تور ایتالیا و با تهیه بلیط هواپیما به این کشور سفر می‎کنند. این تالاب خلیجی محصور در میان آب‎های دریای آدریاتیک می‎باشد که ونیز تنها یکی از جزایر معلق در میان آب‎های شور این منطقه می‎باشد.

در صورتیکه با استفاده از تور ایتالیا و انجام پرواز خارجی به این منطقه سفر کنید بیش از 400 پل را می‎توانید در اینجا مشاهده کنید که از زیبایی‎های منحصربفردی برخوردار هستند. در این شهر بیش از 100 جزیره کوچک و بزرگ وجود دارد که گردشگرانی که با استفاده از تور ایتالیا به این منطقه سفر کرده‎اند و ساکنان این شهر با استفاده از قایق می‎توانند به آنها رفت و آمد داشته باشند.

پیشنهاد می‎شود در صورتیکه با استفاده از بلیط هواپیما و انجام پرواز خارجی به کشور ایتالیا سفر کردید حتما به دیدن این منطقه شگفت‎انگیز شناور در آب بروید و لحظات شگفت‎انگیزی را در طول این سفر تجربه کنید.

وال دورچا در منطقه توسکانی

این تپه‎ها می‎توانند به عنوان یکی از بهترین و منحصربفردترین جاذبه‎های گردشگری موجود در این کشور معرفی شوند. زیرا کمتر جاذبه گردشگری مانند آن را می‎توان در سراسر دنیا مشاهده کرد.

در این تپه‎ها درختان سروی وجود دارد که در بین آنها انسانها باغچه‎هایی را در کنار خانه‎های خود ایجاد کرده‎اند که باعث ایجاد ترکیبی بی‎نظیر از این بخش از کشور ایتالیا شده‎اند. این مکان دارای آرامشی جادویی می‎باشد و همه ساله افراد زیادی برای دیدن کردن از آن با استفاده از تور ایتالیا و با تهیه بلیط هواپیما و انجام پرواز خارجی به این منطقه سفر می‎کنند.

در صورت سفر به این منطقه با تم روستایی برخورد خواهید کرد که در عین سادگی از زیبایی منحصربفردی برخوردار است. وجود رنگ‎های سبز و زرد باعث بوجود آمدن مناظر زیبایی در این تپه‎ها شده است که چشم هر بیننده‎ای را به خود خیره می‎سازد. نقاشی‎های زیادی در دوره رنسانس با الهام از این منطقه به تصویر درآمده‎اند . این منطقه در سال 2004 به فهرست میراث جهانی یونسکو اضافه شده است.

منطقه حفاظت شده زینگارو در سیسیل

زینگارو را می‎توان اولین منطقه حفاظت شده در سیسیل دانست که تقریبا 7 کیلومتر طول دارد و در این منظره می‎توان چشم‎اندازهای بی‎نظیری را مشاهده کرد. برخورد نوار ساحلی با کوهستان‎های سرسبز این منطقه سبب شده تا مناظری دیدنی تشکیل شوند که برای دیدن آنها گردشگرانی از سراسر جهان با استفاده از بلیط هواپیما و با انجام پرواز خارجی به این منطقه سفر کنند.

در این مکان چندین مسیر مخصوص پیاده‎روی قرار داده شده است که افراد در طول سفرشان به این منطقه می‎توانند از آن استفاده کنند و در هنگام قدم زنی در این مکان از دیدنی موجود در این منطقه نیز لذت ببرند. در اطراف این منطقه گل‎ها زیبای متنوعی وجود دارد که مطمئنا مدتی شما را محو خودشان می‎کنند.

در صورتی که در مسیرهای مشخص شده به قدم زدن ادامه دهید به سواحل بکری دست پیدا خواهید کرد از زیباترین مناظر و جاذبه‎های گردشگری موجود در کشور ایتالیا می‎باشندو شما را شیفته خود می‎کنند.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

تجربهای متفاوت در بالی

بالی زیباترین جزیره موجود در اندونزی می‎باشد که بدلیل داشتن جاذبه‎های گردشگری فراوان مورد توجه گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان قرار گرفته است و همه ساله افراد زیادی با استفاده از تور بالی و انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به این منطقه از جهان سفر می‎کنند تا از جاذبه‎های گردشگری و تاریخی موجود در این منطقه از نزدیک دیدن کنند و لحظاتی منحصربفرد را در این جزیره زیبا که لقب بهشت روی زمین را به خود اختصاص داده است سپری کنند.

در این جزیره انواع تفریحات برای افرادیکه با استفاده از تور بالی و با انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به این جزیره سفر کرده‎اند محیا شده است که این افراد می‎توانند در طول سفرشان به این منطقه از آنها استفاده کنند و لحظاتی خاطره‎انگیز را برای خود و همسفران خود خلق کنند.

داشتن جاذبه‎های گردشگری بسیار و همچنین وجود تنوع زیاد در تفریحات و سرگرمی‎هایی که گردشگران می‎توانند در طول سفرشان در این جزیره از آنها بهره‎مند شوند بالی را به مقصد گردشگری خارق‎العاده تبدیل کرده است که برای دیدن آن همه ساله افراد زیادی با استفاده از تور بالی و با انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به این منطقه سفر می‎کنند.

یکی از تفریحاتی که مسافران می‎توانند در سفر به این جزیره از آن استفاده کنند و با استفاده از آن به نقاط مختلف بالی بروند دوچرخه سواری می‎باشد. این ورزش که مورد استقبال افراد زیادی که با استفاده از تور بالی و با انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به این جزیره سفر کرده‎اند قرار گرفته است.

یکی از مهیج‎ترین ورزش‎ها و تفریحاتی است که در این منطقه در اختیار گردشگران قرار داده خواهد شد و آنها می‎توانند به شکلی گروهی و در قالب یک تیم به گشت و گذار در بین طبیعت بی‎نظیر و فوق‎العاده داشته باشند و لحظات خوشی را در این مسیر سپری کنند.

در صورتیکه با استفاده از  تور بالی و با انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به این منطقه از اندونزی سفر کردید می‎توانید با استفاده از تورهایی که توسط برخی از مراکز تفریحی موجود در این منطقه ارائه می‎شود به دوچرخه سواری در این جزیره بروید.

در این تورها صبحانه، ناهار و گاها شام نیز ارائه می‎شود و پس از پیمودن مسیری مشخص برای استراحت کردن به مسافران زمان داده خواهد شد. داشتن طبیعتی بی‎نظیر و منحصربفرد در این منطقه سبب شده تا دوچرخه سواری در آن بسیار لذت بخش بوده باشد و افراد زیادی در طول سفرشان به این جزیره برای گشت و گذار در این جزیره از دوچرخه استفاده نمایند.

برای دوچرخه سواری در بین جنگل‏‎های سرسبز و انبوه این منطقه می‎تواند بسیار هیجان‎انگیز و مفرح باشد. در صورتی که برای سپری کردن تعطیلات به این جزیره سفر کرده‎اید و قصد دوچرخه سواری را در این منطقه دارید اما در این امر از تجربه پائینی برخوردار هستید اصلا نگران نباشید زیرا تورهای دوچرخه سواری که در این منطقه در اختیار گردشگران قرار داده خواهد متناسب با احتیاجات آنهاست و برای افراد آماتور و حرفه‎ای به شکلی جداگانه ارائه می‎شود افراد می‎توانند از آنها در طول سفرشان استفاده کنند پس درباره حقایقی جالب در تور بالی و مالدیو و ایتالیا بدانید.

همانطور که گفته شد در این نوع تورها وعده‎های صبحانه، ناهار و شام و یک دوچرخه در اختیار علاقه‎مندان قرار داده خواهد شد. در این تور راهنماهایی وجود دارند که گردشگران را به دیدن آثار تاریخی و گردشگری موجود در این جزیره خواهند برد و برای دیدن آنها زمانی را برای هرکدام از آنها اختصاص می‎دهند تا گردشگران در کنار دوچرخه سواری از آثار و جاذبه‎های موجود در این جزیره نیز دیدن بعمل آورند. در صورتیکه به این منطقه از جهان سفر کردید پیشنهاد می‎شود حتما از تور دوچرخه سواری این منطقه استفاده کنید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
 توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715