جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
10:27 - 2020/03/03

گدایی شرم آور اصلاح طلبان از آمریکا ادامه دارد/ پیشنهاد کمک ترامپ را بپذیریم!

دست درازی به دولت تروریستی امریکا در حالی از سوی این روزنامه اصلاح‌طلب تجویز می‌شود که کاخ سفید همواره در مواقع بروز شرایط خاص در ایران، با هدف ایجاد شکاف میان مردم و حاکمیت، ژست ایران دوستی به خود می‌گیرد.

به گزارش ندای اصفهان، در حالی که سخنگوی دستگاه سیاست خارجی کشورمان ادعا‌های مقامات امریکایی برای کمک به ایران در مقابله با کرونا را غیرخیرخواهانه و با اهداف تبلیغاتی عنوان و تصریح می‌کند که به نیت امریکایی‌ها شک داریم و خیلی روی این کمک‌ها حساب نمی‌کنیم، روزنامه اصلاح‌طلب آرمان در یادداشتی با عنوان «کمک را بپذیریم» عملاً به التماس رئیس جمهور امریکا افتاد!

روزنامه اصلاح طلب آرمان در این باره نوشت: «رئیس جمهور امریکا گفته است برای مقابله با کرونا به ایران کمک خواهیم کرد، به شرطی که تهران درخواست کند! هرچند بر این بشر اطمینانی نیست و هرگز بعید نیست که حتی اگر ایران در خواست کمک کند بهانه‌ای بتراشد یا مثلاً صدهزار ماسک بفرستد تا تحقیری روا بدارد. اما نوع برخورد تهران بسیار مهم است و باید هوشمندانه انجام شود».

این روزنامه اصلاح‌طلب در ادامه نوشت: «اکنون دولت ایران در یک آزمون مهم قرار دارد، اگر تهران شعار بدهد و اعلام کند که کمک‌های امریکا را نخواهد پذیرفت کاخ سفید جنجال به پا می‌کند که ایران با وجود رنج مردمش به ملت خود رحم نمی‌کند و حتی بروز بلایای طبیعی تأثیری دراین زمینه ندارد. اما راه سیاستمدارانه این است که مثل دولت اصلاحات عمل شود و برابر پروتکل‌های جهانی که همه کشور‌ها از آن استفاده می‌کنند، اعلام نیاز نماید، در این صورت اگر امریکا و هر دولت دیگری صداقتی داشته باشد بدون درخواست مستقیم می‌تواند آن را مستمسکی قرار دهد و کمک‌های خود را ارسال کند».

صادق زیبا‌کلام از چهره‌های جناح اصلاح‌طلب نیز در رشته توئیتی که انتقادات فراوانی را به دنبال داشت ضمن تشکر از رئیس‌جمهور امریکا با ذوق‌زدگی نوشت: از آنجا که دولت ایران نمی‌تواند پیشنهاد را بپذیرد، تجهیزات پزشکی مورد نیاز را می‌توان از طریق فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر فرستاد.

دست درازی به دولت تروریستی امریکا در حالی از سوی این روزنامه اصلاح‌طلب تجویز می‌شود که کاخ سفید همواره در مواقع بروز شرایط خاص در ایران، با هدف ایجاد شکاف میان مردم و حاکمیت، ژست ایران دوستی به خود می‌گیرد، اما در موقع اقدام و عمل، نه تنها هیچ کمکی نمی‌کند، بلکه مردم را به شدت مورد تحقیر قرار می‌دهد. دولتی که ترور سردار سلیمانی و تحریم داروی بیماران خاص و از جمله کودکان ایرانی و همچنین ترور دانشمندان هسته‌ای را در کارنامه سیاه خود ثبت کرده است، هیچ‌گاه لیاقت کمک به مردم ایران را ندارد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

  1. صادق هادی گفت:

    نظر خود سخنگوی وزارت خارجه را کامل نقل کنید
    ایشان گفتند: در حال حاضر شاهد کارشکنی و ممانعت آمریکا در ارسال تجهیزات خریداری شده خودمان هستیم.
    به عبارتی کمک پیشکش.

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715