چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
هفدهمین کاروان روایت مقاومت، محور فردو. دیواره‌ی غربی ارتفاع ندبه:
 رسم نمادین خطوط قرمز نظام در مجتمع هسته ای فردو + تصاویر   

طلاب حوزه علمیه قم، در اعتراض به توقف غنی‌سازی هسته‌ای در مجتمع شهید مسعود علی‌محمدی خط سرخی به عنوان نماد خون شهدای هسته‌یی و خطوط قرمز رهبری بر ابتدای جاده‌ی ندبه، جاده‌ی اختصاصی این مجتمع رسم شد.

به گزارش ندای اصفهان، در ایام سال‌گرد تسخیر لانه‌ی جاسوسی، هفدهمین کاروان روایت مقاومت، محور فردو، با شعار “مرگ بر امریکا” و اعتراض به توقف غنی‌سازی در نطنز و فردو قبل از اجرایی شدن فرمان‌ نه‌ماده‌یی رهبر معظم انقلاب، عصر روز پنج‌شنبه ۱۴ آبان در ارتفاع ندبه مشرف به ارتفاعات هسته‌یی فردو برگزار شد.

این کاروان پس از زیارت مزار شهدای مدافع حرم در بهشت معصومه، سلام الله علیها، راهی این ارتفاع در کیلومتر ۳۰ آزادراه قم به طهران شد و پس از صعود از آن به توجیه منطقه‌ی عمومی جنوب حوض سلطان سلیمان و ارتفاعات هسته‌یی فردو، و تشریح پیشینه و وضعیت اکنونی مجتمع غنی‌سازی شهید مسعود علی‌محمدی پرداخت.

برافراشتن پرچم‌ ایران و سوزاندن پرچم امریکا و آغاز دیوارنگاری‌های انقلابی بر دیواره‌ی غربی ارتفاع ندبه، از دیگر برنامه‌های هفدهمین کوه‌پیمایی هسته‌یی طلاب حوزه‌ی علمیه‌ی قم مقدسه بود؛ نیز در اعتراض به توقف غنی‌سازی هسته‌یی در مجتمع شهید مسعود علی‌محمدی خط سرخی به عنوان نماد خون شهدای هسته‌یی و خطوط قرمز رهبری بر ابتدای جاده‌ی ندبه، جاده‌ی اختصاصی این مجتمع رسم شد.

95369_627
95367_972
95365_969
95368_937
95360_998
95361_391
95362_166
انتهای پیام/
منبع: پایگاه ۵۹۸

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق