یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
 سخنرانی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی در اصفهان لغو شد/ مسئولان برگزار کننده فشار مسئولان را دلیل لغو اعلام کردند   

یکی از برگزارکنندگان این نشست با اشاره به اینکه دنبال کسب مجوز برگزاری برنامه ی امشب (چهارشنبه) و فردا شب (پنج شنبه) هستیم، گفت: هدف ما به هیچ وجه مخالفت با دولت برآمده از رای مردم نیست بلکه قصد داریم با دعوت از افراد مطلع، در مورد بیانیه ی لوزان و همچنین روند مذاکرات هسته ای صحبت کنیم.

به گزارش ندای اصفهان، بر اساس تبلیغاتی که چند روز اخیر در فضای مجازی شهر اصفهان اعلام شده بود قرار بود پس از اقامه ی نماز مغرب و عشای دیشب، دکتر فریدون عباسی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی کشور در مسجد سید اصفهان پیرامون مذاکرات هسته ای به سخن رانی بپردازد که این مراسم لغو شد.

به دنبال اعلام لغو این نشست یکی از مسؤولان برگزار کننده طی سخنانی در جمع تعداد قابل توجه حاضران در مسجد سید اصفهان که برای شرکت در این برنامه آمده بودند، دلیل لغو برنامه را فشار برخی مسؤولان فرمانداری و استانداری اصفهان عنوان کرد.

وی هدف از برگزاری چنین جلساتی را افزایش بیش از پیش بصیرت مردم اصفهان عنوان و تصریح کرد: در تلاش هستیم تا مجوز برگزاری برنامه ی امشب (چهارشنبه) و فردا شب (پنج شنبه) را دریافت کنیم.

این مسؤول برگزاری جلسه ادامه داد: هدف ما به هیچ وجه مخالفت با دولت برآمده از رای مردم نیست بلکه قصد داریم با دعوت از افراد مطلع، در مورد بیانیه ی لوزان و همچنین روند مذاکرات هسته ای صحبت کنیم.

به گزارش صاحب نیوز تبلیغ برگزاری این سلسله نشست ها با موضوع تجزیه و تحلیل مذاکرات هسته ای و با عنوان «فتنه ۲۵ لوزان» در شبکه های مجازی صورت گرفت و در کنار آن پخش اعلامیه های کاغذی نیز برای اطلاع رسانی از این جلسات صورت گرفته است.

قرار بود دیشب و در اولین شب از این سری جلسات دکتر فریدون عباسی، در شب دوم (چهارشنبه) دکتر حجت الله عبدالملکی (دبیر کارگروه اقتصاد گفتمان انقلاب اسلامی) و شب سوم نیز دکتر موسی حقانی (رئیس موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران) به سخن رانی بپردازند.

barnameh-fereydoun

لازم به تذکر است با وجود آنکه لوگوی بسیج اصناف استان اصفهان در پایین اعلامیه های این برنامه درج شده است اما بسیج رسانه استان اصفهان روز گذشته طی اعلامیه ای اعلام کرده بود نشست تجزیه و تحلیل مذاکرات هسته ای با عنوان «فتنه ۲۵ لوزان» هیچ گونه ارتباطی با بسیج رسانه و بسیج اصناف ندارد.

یاد آورمی شود ظهر دیروز فضل الله کفیل در گفت و گو با ایسنا اصفهان، با بیان اینکه شرط برگزاری همایش ها در سطح شهر اخذ مجوزهای قانونی از فرمانداری است، اظهار کرده بود: برگزار کنندگان غیر رسمی نشست “فتنه ۲۵ لوزان” در اصفهان طی ۴۸ ساعت گذشته هیچ اقدامی برای دریافت مجوز از فرمانداری اصفهان انجام نداده اند.

وی در مورد برگزار کننده این برنامه (قرارگاه بصیرت افزایی هسته ای) گفته بود: تاکنون کسی خود را متولی این عنوان معرفی نکرده و این درحالی است که مجموعه برگزار کننده یک برنامه سیاسی باید شناخته شده و شناسنامه دار باشد.

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز