پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰

بیانیه حجت الاسلام حسین میرزایی در پاسخ به تخریب ها؛

ترس دشمنان بیش از همه به خاطر حضور و فعالیت های «روحانیت انقلابی» است

اینجاست که می توان فهمید جریان قشری گری و لیبرالی هر دو لبه های یک قیچی هستند که می خواهند به هر نحوی که شده مانع برقراری شیوه های اداره اسلام در جامعه بشوند. مگر این طلبه انقلابی چه خطری برای این گروهها دارد که خستگی ناپذیر به سمپاشی علیه او ادامه می دهند؟!

به گزارش ندای اصفهان، حجت الاسلام حسین میرزایی یکی از اعضای لیست 5 نفره مجمع نیروهای انقلاب اصفهان در پاسخ به برخی تخریبها که در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی صورت گرفته و تا مرز کانال های ضد انقلاب و منافقین و لیبرال ها هم پیش رفت بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرده است.

***

«ما هم نباید توقع داشته باشیم که اینها (دشمنان) برای ما خوب بگویند، اگر خوب بگویند، معلوم می‌شود ما خیانتکاریم!» (حضرت امام خمینی (ره)- جلد 9 صحیفه امام صفحه 527)
«هر موقع در مناطق جنگی راه را گم کردید، نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را می کوبد، همان جبهه خودی است.» (سردار شهید ابراهیم همت)

سلام بر مردم شریف و انقلابی اصفهان
با اعلام خبر داوطلبی بنده و در هفته ای که گذشت، سیل هجمه ها و حملات به سوی اینجانب روانه شد. دامنه این تخریب ها حتی از رسانه های داخلی به رسانه های خارجی هم کشیده شد. البته احتمال چنین وضعیتی را می دادم امروز شاهدیم که چگونه متحجرین از یک سو و لیبرالها از سوی دیگر نسبت به روش و منش بنده شاکی شدند و هر دو گروه آنان بر این نظر اشتراک دارند که «ما نمی توانیم». اینجاست که می توان فهمید جریان قشری گری و لیبرالی هر دو لبه های یک قیچی هستند که می خواهند به هر نحوی که شده مانع برقراری شیوه های اداره اسلام در جامعه بشوند. مگر این طلبه انقلابی چه خطری برای این گروهها دارد که خستگی ناپذیر به سمپاشی علیه او ادامه می دهند؟!
عده ای از جوانان انقلابی که بزرگترین حامی بنده در این انتخابات بوده و هستند مکرر می گویند که امروز بیش از پیش به روحانی انقلابی در این شهر نیازمندیم بنابراین بر این شدم که در همراهی با علمای انقلابی شهر مانند حضرت آیه الله مهدوی (حفظه الله) تلاش نمایم میان تجربه های فرهنگی، اجرایی و مدیریتی خود با عالم سیاست پیوند بزنم.
روحانیت انقلابی آن طلابی هستند که در سیل گلستان، مازندران و سیستان و بلوچستان شتاب کردند و برای خدمت به مردم تا زانو درون گل رفتند. روحانیت انقلابی همان روحانیتی است که با تشکیل و حمایت از قرض الحسنه ها در برابر جولان بانک های ربوی ایستاده است. روحانی انقلابی همان طلبه ای است که به سوریه رفت و خونین بدن بازگشت و در نهایت روحانیت انقلابی آن روحانی جوانی است که در مهدکودک، مشغول است و به دنبال وارد کردن محبت اهل بیت علیهم السلام به قلب کودکان است.
رقیب برای توجیه کارهای خود متوجه نازل ترین کلمات شده است تا جایی که گفته: {عده ای نمی خواهند زاینده رود جاری باشد تا زیر پل های آن، مکان فساد نشود!} اولا زاینده رودِ مردم اصفهان اگر جاری شود اول از همه فساد باند قدرت و ثروت را جمع می کند و شادی و لبخند کشاورزان و دامداران اصفهان را در پی دارد ثانیا چرا شما جز حرف های سلبی و ترساندن مردم، حرف دیگری در عالم سیاست ندارید؟
گفته اید: {میرزایی ساختارشکن است و غیر استاندارد حرف می زند.} سابقه فعالیت تخصصی 20 ساله بنده در حوزه تعلیم و تربیت به اینجانب اجازه می دهد که فریاد بزنم: «سند 2030 در مدارس چه می کند و جایگاه تربیت اسلامی در مدارس ما کجاست؟؟». اگر این سخن را ساختارشکنانه و غیراستاندارد می دانید آگاه باشید که گلوی بنده همین قبیل کلمات را در مجلس فریاد خواهد زد. شدیدا اعتقاد دارم که لیاقت مردم ما تدوین نظام جامع آموزشی و تربیتی برآمده از اصول و تعالیم اسلام است. اما چه کنیم که امروز در کشور اسیر دولت «ما نمی توانیم» هستیم.

چگونه است که در این سالها، فراوان شاهد پیشرفت های کشور در عالم مهندسی هستیم و در برخی حوزه ها به مرزهای دانش هم رسیده ایم. حتی در پزشکی، همین اصفهان ما میزبان بیمارانی از کشورهای دیگر است اما در حوزه تربیت باید دستمان در برابر نظریه پردازان شرقی و غربی دراز باشد. باور دارم کشوری که در درمان جسم، اینگونه پیشرفت کرده است حتما برای درمان روح و تربیت انسان ها هم می تواند نسخه خاص خود را داشته باشد.

اعلام می دارم که اینجانب چه رای بیاورم یا نیاورم برای عملیاتی کردن الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی تا آخر ایستاده ام. ان شاء الله

و من الله توفیق- حسین میرزایی

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715