پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

«چهارباغ انتخاباتی»؛ دانشجویان بسیجی پرچم‌دار شور انتخابات شدند

جمعی از دانشجویان پرشور و بصیر اصفهانی در قالب طرحی جالب این روزها در چهارباغ اصفهان مشغول فعالیت متفاوت انتخاباتی هستند.

به گزارش ندای اصفهان،چهارباغ اصفهان در کنار جذابیت‌های تاریخی و فرهنگی که دارد، در مناسبت‌ها نیز نماد مذهب و آیین و فرهنگ اسلام و انقلاب است. شهروندان اصفهانی بارها در چهارباغ گردهم آمده‌اند، از حضور در دسته‌جات عزاداری سیدالشهدا (ع) تا تشییع پرشور شهدا و راهپیمایی‌ها و گردهمایی‌های ملی و مذهبی.

حالا در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، چهارباغ اصفهان بار دیگر به نماد وحدت، انسجام ملی و بصیرت تبدیل شده است. اما با خلاقیت و نوآوری جوانان بسیجی که دل در گرو این انقلاب دارند و به دور از شعار، در راستای بصیرت‌افزایی مردم دل به میدان زده‌اند.

جمعی از دانشجویان پرشور و بصیر اصفهانی در قالب طرحی جالب، این روزها در چهارباغ اصفهان مشغول فعالیت انتخاباتی هستند. آنها نه از ستادی پول گرفته‌اند و نه شام و ناهار کاندیدایی را صرف کرده‌اند، آنها جمعی جوان‌ هستند که با روحیه جهادی و بسیجی، گام به عرصه انتخابات گذاشته‌اند. شعارهای بلندبالای اقتصادی و اجتماعی سر نمی‌دهند، اما دغدغه آنها حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم است. آگاهانه گام در میدان گذاشته‌اند و هدف آنها نیز آگاه سازی مردم است.

با شهروندان صحبت می‌کنند و گفت‌وگو؛ پای حرف آنها می‌نشینند و نظارت خود را نیز بیان می‌کنند. گپ و گفتی جالب توجه بین آنها و مردم برقرار می‌شود. آنها از دلایل مستدل برای حضور مردم در انتخابات صحبت می‌کنند و ویژگی‌های کاندیدای اصلح را برای مردم شرح می‌دهند. در عین حال از هیچ کاندیدایی صحبت به میان نمی‌آید.

تعاملی برقرار می‌شود و به خداحافظی دوستانه‌‌ای ختم می‌شود، به یک رأی صحیح و بصیرانه که مهر تاییدی می‌شود بر مشروعیت نظام جمهوری اسلامی.

بیشتر بخوانید

فائزه طالبی مسئول سیاسی واحد خواهران ناحیه بسیج دانشجویی اصفهان که مسئولیت این فعالیت را برعهده دارد می‌گوید: ایده این نوع از کار انتخاباتی که با هدف حضور حداکثری مردم در انتخابات صورت گرفته از انتخابات دو سال قبل ریاست جمهوری شکل گرفت.

وی افزود: ما در بسیج دانشجویی اصفهان به این نتیجه رسیدیم که باید شور و حرارتی انتخاباتی ایجاد کنیم و در گام بعدی، شاخصه‌هایی که به‌عنوان ویژگی‌های نماینده اصلح در کلام رهبر معظم انقلاب مطرح شده است را برای مردم بیان کنیم.

مسئول سیاسی واحد خواهران ناحیه بسیج دانشجویی اصفهان با بیان اینکه ما از طرح دو سال پیش بازخورد خوبی گرفتیم و نظرات مردم بسیار جالب توجه بود، خاطرنشان کرد: در بین دانشجویان بسیجی این دغدغه وجود دارد که میدان حضور داشته باشند، به‌همین منظور برای انتخابات پیش رو نیز بار دیگر این اقدام را انجام دادیم تا در دیدارهای رودررویی که با مردم داریم نکاتی که درباره حضور در انتخابات و انتخاب نماینده اصلح است با آنها در میان بگذاریم.

وی با بیان اینکه در طرح در چهارباغ انجام شد که بازخوردی خوبی نیز داشت گفت: بسیاری از دانشجویان به‌صورت داوطلبانه در این طرح شرکت کردند و خود را ملزم به بصیرت‌افزایی در بین آحاد مردم برای برگزاری یک انتخاب باشکوه می‌دانند.

طالبی اظهار داشت: در بخش خواهران، 3 تیم شامل 15 نفر از دانشجویان بسیجی با حضور در چهارباغ از میدان انقلاب تا میدان امام حسین (ع) به گفت‌وگو با مردم پرداختند و ان‌شالله این طرح در دیگر نقاط شهر نیز ادامه پیدا می‌کند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715