یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
12:07 - 2020/02/15

از دانشگاه فرهنگیان تا صندوق انتخابات؛ انتخابی که آینده کشور را می‌سازد

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان به عنوان یکی از دانشگاه‌هایی که آینده‌سازان سرزمین را پرورش می‌دهد بر آن باور هستند که انتخابات یکی دیگر از امتحانات سرنوشت ساز کشور است و باید ملت ایران بار دیگر غیرت و عظمت جمهوری اسلامی را به گوش دشمنان برسانند.

به گزارش ندای اصفهان، در گذر زمان جوامع و کشورها دچار تغییر و تحولاتی می‌شوند که گاهی مثبت و گاهی منفی است اما اینکه این تغییرات چگونه و به دست چه کسانی رخ می‌دهد مسئله مهم و قابل توجهی است.

امروز مسیر پیش‌روی کشور ما نیز توسط استکبار و زیاده‌خواهان، پر از فراز و نشیب گردیده است، دشمن در صدد این است که کشورمان را به زانو در بیاورد و همانند سال‌های نه چندان دور، نفوذ و بهره برداری از منابع بیکران کشور را از سر بگیرند. اما انقلاب اسلامی که معجزه‌ای الهی بود به دست مردم بصیر و آگاه این مرز و بوم حراست می‌شود.

ملت ما برای اینکه بتواند به صورت مستقل عمل کند و اجازه ندهد عوامل بیگانه به جای او تصمیم بگیرند، باید در همه صحنه‌های حمایت از نظام جمهوری اسلامی شرکت کند.

باتوجه به اتفاقات اخیر و سیلی‌ محکمی که آمریکا از ایران خورد و همچنین نزدیک شدن به یکی از مهم‌ترین امتحانات ملت ایران در برابر دشمنان اسلام، طبق فرموده رهبری باید به پای صندوق‌های رأی برویم تا به آمریکا ثابت کنیم ملت ایران همیشه یکپارچه نفرت خود را به استکبار نشان خواهد داد.

خبرنگار تسنیم این‌بار به سراغ دانشجویان دانشگاه فرهنگیان رفته است تا از گفت‌وگو با آن‌ها نظرات آنان را در خصوص این امر مهم و اتفاقات اخیر جویا شود.

امیرعباس آقابابایی یکی از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: در طول این چند سال، بحث تحریم‌ها شدت گرفت و تورم و گرانی‌های رو به افزایش، عرصه را بر مردم کشور تنگ‌تر کرده است ولی مردم فهیم ما با صبر و اراده بالای خود در حال طی کردن این مسیر دشوار هستند. زیرا به این باور رسیده‌اند که این مسیر حق است.

آقابابایی بیان کرد: نکته‌ مهم این است که در طی کردن این مسیر و هدایت کشور نیاز است افرادی مدبر و اصلح در رأس قدرت باشند که پا به پای مردم همراه بشوند که مشکلات را سبک‌تر کنند.

بیشتر بخوانید

وی افزود: در هفته جاری انتخابات مجلس را پیش رو داریم که امید است همه ما افراد صالحی را انتخاب کنیم که دغدغه‌های مردم را دارند، نه دغدغه محکم کردن جای پای خود و تأمین منافع شخصی و حزبی بنابراین قطعا انتخاب مردم اگر با بصیرت باشد و نگاهی به بازی‌های سیاسی افراد و احزاب نداشته باشند اما درعین حال به میزان کارآمدی و سابقه افراد نگاه کنند می‌توانند انتخابی آگاهانه و درست انجام دهند.

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد: این انتخاب درست یا غلط ما است که مشخص می‌کند چگونه مسیر‌های سخت به وجود آمده را طی کنیم و قطعا انتخاب افراد درست و کارآمد می‌تواند کمکی باشد تا این روز‌های سخت را بهتر طی کرده و به پیروزی در مقابل تحریم‌های استعمارگران برسیم.

رضا جمالی یکی دیگر از دانشجویان نیز با ابراز تاسف برای کسانی که فریب نیرنگ دشمن را می‌خورند، گفت: دشمنان با نیرنگ و حیله‌ خود قصد دارند تا با فریب جوانان انقلابی ذهن آن‌ها را به خود جلب نمایند و آرمان‌های انقلاب را از دیدگان آن‌ها بربایند.

وی عنوان کرد: ما جوانان باید تلاش کنیم فریب حیله‌های دشمنان را نخوریم و با تلاشی جهادی در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی بکوشیم تا اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ آمریکا، اسرائیل و دشمنان کشور بکشانیم.

علی اعتمادی‌نژاد به عنوان دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان گفت: همانگونه که در راهپیمایی ۲۲ بهمن توانستیم بار دیگر شکوه ایران اسلامی را به دشمنان نشان دهیم باید بر همین روال با اطاعت از امر رهبری عزت ملت را با شرکت در انتخابات جلوه‌گر نماییم.

وی ادامه داد: دشمن می‌خواهد از کشور نفرتی در دنیا ایجاد کند که مردمان ایران نیز آن را باور کنند بنابراین ما باید راه‌های مقابله با دشمن را بدانیم و همیشه کاری را انجام ندهیم که دشمن می‌خواهد که البته یکی از خواسته‌های دشمن آن است که از غیرت ایرانی بکاهد و اعلام کند که مردم در انتخابات شرکت نکردند پس نباید چنین چیزی را به دشمن نشان دهیم.
به گزارش تسنیم، دانشگاه فرهنگیان به عنوان یکی از دانشگاه‌هایی که آینده سازان این سرزمین را پرورش می‌دهد بر آن باور است که انتخابات یکی دیگر از امتحانات سرنوشت ساز کشور است و باید ملت ایران بار دیگر غیرت و عظمت جمهوری اسلامی را به رخ دشمنان و کشورهای استکباری برسانند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715