ندای اصفهان

بازتاب مراسم ۲۲ بهمن در رسانه‌‌های دنیا +تصاویر

کدخبر: 120358
11 فوریه 2020 در ساعت 3:42 ب.ظ

به گزارش ندای اصفهان، مردم کشورمان حضور گسترده‌ای در مراسم چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی داشتند.

حضور مردم ایران بازتاب وسیعی در رسانه‌های آمریکایی داشته است.

بازتاب مراسم باشکوه ۲۲ بهمن در رسانه‌های آمریکا

پایگاه روزنامه «نیویورک تایمز» در گزارشی به حضور مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن پرداخته و نوشت: «مردم ایران سالروز انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.»

بازتاب مراسم باشکوه ۲۲ بهمن در رسانه‌های آمریکا

خبرگزاری «آسوشیتد پرس» در گزارشی نوشت که «مردم ایران در شهر‌های مختلف سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.»

بازتاب مراسم باشکوه ۲۲ بهمن در رسانه‌های آمریکا

پایگاه روزنامه «واشنگتن پست» نیز در گزارشی به پوششش مراسم روز ۲۲ بهمن پرداخته و نوشت: «مردم ایران در شهر‌های سراسر این کشور در جشن پیروزی اتقلاب اسلامی شرکت کردند.»

بازتاب مراسم باشکوه ۲۲ بهمن در رسانه‌های آمریکا

پایگاه «یو اس نیوز» نوشت: «مردم ایران برای گرامی داشتن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، در راهپیمایی‌ها و جشن‌های سراسر این کشور حضور پیدا کردند.»

بازتاب مراسم باشکوه ۲۲ بهمن در رسانه‌های آمریکا

وبسایت آمریکایی «بیزنس اینسایدر» نوشت که «مردم ایران سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.»

بازتاب مراسم باشکوه ۲۲ بهمن در رسانه‌های آمریکا

«ای‌بی‌سی نیوز» در گزارشی به پوشش مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پرداخته و نوشت که «مردم در سراسر ایران حضور گسترده‌ای در این مراسم داشته اند.»

خبرگزاری فرانسه: راهپیمایی ۲۲ بهمن، نمایش اتحاد ایرانی‌ها در برابر آمریکا بود
روز سه‌شنبه خبرگزاری فرانسه هم مانند بسیاری دیگر از رسانه‌های جهان به پوشش مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و نوشت که این راهپیمایی جلوه اتحاد ایرانی‌ها در برابر آمریکا بود.

این خبرگزاری نوشته است: «هزاران نفر از ایرانی‌ها روز سه‌شنبه در نمایشی از اتحاد همزمان با تنش‌های اوج‌گرفته با ایالات متحده، برای گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی تجمع کردند.»

این رسانه اشاره کرده است که حاضران در این راهپیمایی تصاویر امام خمینی (ره)، پرچم‌های ایران و دست‌نوشته‌هایی با شعار «مرگ بر آمریکا» و «تا آخر ایستاده‌ایم» به دست داشتند.

خبرگزاری فرانسه در گزارش خود به تحولات یک سال گذشته در ایران از جمله ترور سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست آمریکا، پاسخ موشکی جمهوری اسلامی ایران به این اقدام تروریستی و همچنین انتخابات پیش رو در ایران اشاره کرده است.

گزارش خبرگزاری فرانسه در چندین رسانه دیگر از جمله شبکه «فرانس ۲۴» و شبکه صهیونیستی «آی ۲۴» هم بازتاب یافته است. علاوه بر این رسانه‌ها، امروز شبکه‌های روسی، روزنامه «واشنگتن‌پست»، خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، خبرگزاری «رویترز» و ده‌ها پایگاه خبری دیگری هم به انتشار خبر و گزارش در مورد این مراسم پرداخته‌اند.

المیادین: حضور مردم در بارش برف، اثبات دروغ اجباری بودن حضورشان است
المیادین در گزارش خود که گفت، مردم ایران از بزرگ و کوچک، سالخورده و جوان در این راهپیمایی حضور دارند، به این فضای سرد و شرایط جوی در رشت واکنش نشان داد.
وفا سرایا مجری المیادین در استودیو تهران به تصاویر مردم حاضر در راهپیمایی رشت اشاره کرد که زیر بارش تقریبا شدید برف در خیابان حاضر شده‌اند و گفت، همین حضور با این وضعیت، نشان دهنده دروغ کسانی است که می‌گویند، مردم ایران را بالاجبار به این مراسم‌ها می‌آورند.

انتهای پیام/

منبع:جهان نیوز

برچسب‌ها: , , , , ,