یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
11:55 - 2020/02/03

اصلاح‌طلبان به جای ارائه گزارش کار در حال اجرای عملیات روانی هستند/ علت پروپاگاندای شدید اصلاحات علیه شورای نگهبان

این روزها اصلاح طلبان که باید به مردم گزارش کارهای خود را بدهند شروع به اجرای عملیات روانی و ایجاد پروپاگاندای رسانه ای شدید و بی سابقه ای علیه شورای نگهبان کردند.

به گزارش ندای اصفهان، اصلاح طلبان با فریب افکارعمومی ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی یازدهم را شروع کرده اند. این جریان سیاسی به طور پرفشار سعی دارد به جامعه القاء کند که طی فرایند تایید صلاحیت کاندیداهای انتخاباتی بازی را زودتر از برگزاری انتخابات به رقیب سنتی خود باخته است. اما علیرغم جنجال و ادعای اصلاح‌طلبان درباره کمبود نامزد در انتخابات پیش رو، بررسی‌ها نشان می‌دهد این طیف با تراکم و ترافیک کاندیدا مواجه‌ است و درصد قابل‌توجهی از ۷ هزار نامزد تأییدشده انتخابات مجلس، اصلاح‌طلب هستند.

این موضوع که اکثر نمایندگان اصلاح‌طلب رد صلاحیت شده‌اند، غلط است و اتفاقاً اکثریت آنها تأیید صلاحیت شده‌اند. اکثر نمایندگان خانم در مجلس تأیید صلاحیت شدند.

اصلاح طلبان با اغراق گویی های متوالی سعی دارند نشان دهند که در انتخابات کاندیدا ندارد اما به نظر می رسد که بسیاری از کاندیداهای این جریان به صورت چراغ خاموش در حال فعالیت هستند.
در همین رابطه، «محمود میرلوحی» عضو شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاحات با اغراق تمام بیان می کند: «بیشترین رد صلاحیت‌ها در خصوص اصلاح‌طلبان صورت گرفت و اگر در جایی دیگر رد صلاحیت صورت گرفته برای این است که بگویند فلان فرد باید باشد و شما نباشید. اصولگرایان یک لیست ۱۵۰ نفر دارند که می‌توانند به کشورهای دیگر صادر کنند.»
جالبتر اینکه اصلاح طلبان از رئیس جمهور می خواهند که خارج از وظیفه خود در کار دیگر نهادهای نظارتی انتخابات دخالت کند.
«قاسم میرزایی نکو» نماینده  اصلاح طلب تاکید می کند: «رئیس‌جمهور به جای شعار دادن به آن‌چه وظیفه دارد عمل کند چرا که شعار تنها دادن کافی نیست باید اقدام کند تا مردم نتیجه رأی خودشان را ببینند.»
این موضوع دو تاکتیک انتخاباتی مجزا را در جریان اصلاحات نشان می دهد. از یکسو اصلاح طلبان با غوغاسالاری و جنجال سازی اغراق گونه ای بیان می کنند که دیگر کاندیدایی برای حضور در انتخابات ندارند. و از سوی دیگر کاندیداهای زیادی در این جریان دارند به صورت چراغ خاموش در انتخابات شرکت کرده اند. جالب است که در این حوزه حتی «محمدرضا عارف» رئیس فراکسیون امید بیان می کند که اصلاح طلبان به طور جداگانه و با حفظ هویت خود و بدون ائتلاف با هیچ جریان دیگری در انتخابات آینده لیست می دهند.
از این رو بایستی کمی صبر کرد تا دید که چطور با لیست های مختلفی که اصلاح طلبان در پایتخت و شهرهای بزرگ کشور می دهند، خودشان ادعاهای خود را تکذیب می کنند. هر چند اصلاح طلبان بیشتر از اینکه به رعایت موارد اخلاقی در فضای سیاسی کشور فکر کنند، به مانورهای تبلیغات سیاسی فکر می کنند.
رونمایی اصلاح طلبان از گزارش عملکرد خود در مجلس دهم
جالب اینجاست که این روزها اصلاح طلبان بایستی به مردم گزارش کارهای خود را بدهند اما اجرای عملیات روانی علیه رقیب و نهادهای نظارتی مبادرت می ورزند. چندی پیش بود که فراکسیون امید به عنوان نمایندگان اصلاح طلب از گزارش عملکرد خود رونمایی کردند اما تنها مردم رونمایی از این عملکرد را دیدند و از محتوای آن در فضای رسانه ای خبری نشد. 
بسیاری از کارشناسان اعلام می‌کنند که اصلاح‌طلبان برای اینکه ضعف عملکردی خود را پوشش دهند به طور بی سابقه و پرفشاری پروپاگاندای رسانه‌ای را علیه شورای نگهبان آغاز کرده اند و در حال مظلوم‌نمایی و فریب افکارعمومی هستند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715