جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
 غرب با شناسایی افرادی که به آمریکا تمایل دارند آنان را وارد “شبکه نفوذ” کرد   

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: رسانه‌ها و اصحاب رسانه نیز با هوشمندی باید در مقابل افراد نفوذی ایستادگی کنند و مسئولان هم باید مراقب موضوع باشند.

به گزارش ندای اصفهان، محمد سلیمانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهداف دشمن از نفوذ به کشور، اظهار داشت: هدف از نفوذ دشمن به کشور براندازی نظام است، در طول سال‌های بعد از انقلاب نیز، آمریکا این موضوع را در برنامه‌های خود داشته است البته آنها بیشتر از طریق سخت‌افزاری علیه ایران عمل می‌کردند و با انجام کودتاها، جنگ تحمیلی، فتنه‌ها در هیچ کدام موفقیتی را  به دست نیاوردند.

وی ادامه داد: آنها بعد از عدم موفقیت در عملیات‌های سخت خود، به دنبال پروژه نفوذ رفتند و با نفوذ به مسائل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی سعی در تغییر ماهیت و مسیر چهره نظام دارند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: دشمن سعی دارد در مقابل پیشتازی ملت ایران در مبارزه با استکبار بایستد و آنها را خنثی کند، آمریکایی‌ها حاضر هستند هر هزینه ای را پرداخت کنند تا مردم ایران از شعار “مرگ برآمریکا” دست بردارند.

سلیمانی، نفوذ دشمن به مسائل اقتصادی را محروم کردن مردم از پیشرفت و استقلال دانست و گفت: آنها سعی دارند تولید ملی و فناوری را از بین ببرند تا تولید داخل بی خاصیت شود.

وی گفت: دشمن در مسائل سیاسی نیز به دنبال نفوذ در جمع افرادی است که به آمریکا گرایش دارند و یا در مقابل آنها حساسیت چندانی ندارند.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به نفوذ دشمن در حوزه اجتماعی، گفت: آنها سعی دارند با افزایش آسیب‌های اجتماعی به مسائل اجتماعی کشور لطمه بزند به عنوان مثال با تقویت تولیدکنندگان مواد مخدر سعی در تخریب جوانان دارند.

سلیمانی تاکید کرد: دشمن تاکنون در مسیر خود موفق نشدند و در آینده نیز موفق نخواهند شد، زیرا پرچم مبارزه با استکبار در کشور برافراشته است و ملت ایران آگاهانه و با منطق و استدال بسیار قوی پوزه استکبار را به زمین می‌زند.

وی با اشاره به دستگیری عوامل شبکه نفود در رسانه ها، گفت: دشمن تمرکز خود را برای نفوذ بر روی رسانه‌ها از جمله برخی رسانه‌های رنگی و زرد قرار داده و متاسفانه برخی جریانات سیاسی و اصحاب رسانه‌ها تبدیل به جاده صاف‌کن آمریکا برای ورود به کشور شده‌اند و عملاً به آنها گرا می‌دهند که این موضوع در دوران اصلاحات نمایان‌تر بود.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه آمریکا و غرب با در اختیار داشتن شبکه‌های مختلف رسانه ای سعی در تخریب چهره انقلاب اسلامی را دارند، تصریح کرد: آنها توانسته‌اند با شناسایی برخی افراد ایرانی که به آمریکا تمایل دارند و یا از نظر اقتصادی دچار مشکل هستند آنها را برای ورود به این کار آماده کنند. البته ملت ایران با تمرکز و رصد، هوشمندی لازم را دارند و رسانه‌ها و اصحاب رسانه نیز با هوشمندی باید در مقابل افراد نفوذی ایستادگی کنند و مسئولان هم باید مراقب موضوع باشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز