سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
سالک:
 آمریکا در حال تئوری‌پردازی برای عملیات نفوذ است   

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: سیاستهای منطقی جمهوری اسلامی موجب شده که آمریکا حس کند در منطقه در حال شکست است و این اقتدار جمهوری اسلامی را باید حفظ و تقویت کنیم.

به گزارش ندای اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین احمد سالک، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در مورد تلاش آمریکا برای توقف در برنامه‌ها و اهداف جمهوری اسلامی گفت: پیروزی‌های مکرر جمهوری اسلامی خواب را از چشم آمریکا و همپیمانانش ربوده است لذا همه توان خود را برای توقف جمهوری اسلامی به کار می گیرد و در این راستا عملیات نفوذ را با کلیدواژه‌های مختلف و از راه‌های مختلفی پیگیری می‌کنند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مذاکره با آمریکا یکی از بسترهایی است که زمینه نفوذ را فراهم می‌کند.

وی افزود: خصومت آمریکا با ملت ایران و انقلاب اسلامی به این خاطر است که این انقلاب الگویی از یک حکومت الهی و اسلامی را به دینا معرفی کرد و پرچم ظلم ستیزی و دفاع از مظلومان را برافراشته است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت‌های منطقه امیدشان به جمهوری اسلامی است، گفت: علی رغم توطئه های آمریکا و هم پیمانان منطقه ای و ارتجاع منطقه علیه امت اسلامی، اما مسلمانان با الگوگیری از انقلاب اسلامی در برابر استکبار و استبداد مقابله می‌کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اهمیت شعار مرگ برآمریکا گفت: ملت ایران آگاهانه و با توجه به توطئه ها و سیاستهای خصمانه حکومت آمریکا این شعار را انتخاب کرده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دست و پا زدن آمریکا در منطقه گفت: سیاستهای منطقی جمهوری اسلامی موجب شده که آمریکا حس کند در منطقه در حال شکست است و این اقتدار جمهوری اسلامی را باید حفظ و تقویت کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق