چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰

انتخابات مجلس و پرچم های بصیرت

ملت ما فهمیده اند چگونه مقابل توطئه دشمنان خارجی بایستند و فتنه ها را خاموش کنند اما شاید لازم باشد مشق دیگری هم نوشته شود و لیبرال ها و عناصر بی کفایت و بی اعتقاد به مبانی اصولی را از صحنه مدیریت کشور بیرون کنند تا فتحی بزرگ را شاهد باشیم...

ندای اصفهان- امیرحسین میرزایی

در تفکرات شیعه، شعارها و نمادهایی است که مانند پرچم هایی راه نما، مفاهیمی کلیدی و بنیادی دارند. «کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا» در قیام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) یکی از این پرچم های شیعه است که با عبرت از درس های گوناگون عاشورا، جهت و مسیر را مشخص و از لغزش های مادی و فریبنده حاکمان و ستمگران و طواغیت جلوگیری می کند. درس ایثار و فداکاری ابالفضل العباس در کنار فرات، درس بصیرت علی اکبر و حر، درس غیرت دینی زهیر، درس ولایت پذیری و ولایت مداری آنانی که ماندند و سرخورده تاریخ شدند و درس آنان که رفتند و پا در رکاب مولای عشق ابدی شدند.

اما از همه مهم تر درس بصیرت و ولایت است که اگر این نباشد، جان فشانی در راه باطل و غیرت دینی به تعصب فرقه ای و انحرافی تبدیل می شود. اگر جریان اصیل حق و باطل را بشناسیم و تابع ولایت امر زمان خود باشیم، راه مستقیم را پیموده ایم، حب و بغض معنای درست پیدا می کند و «سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم» در امتداد «یکفر باطاغوت و یومن بالله» قرار می گیرد و آنگاه «اشداء علی الکفار و رحماء بینهم» خواهیم بود.

بصیرت و شناخت جریان حق و باطل است که با تحلیل درست و تشخیص سره از ناسره و آنگاه انتخاب درست، ما را از گرداب گمراهی و از بیهودگی در بعد انفرادی و از بی برنامگی و بی تدبیری و کج روی در بعد زندگی اجتماعی و مدیریتی نجات می دهد.

شاید زمانی لازم باشد در مقابل باطل نرمش قهرمانانه ای داشت برای حفظ و بقای دین، شاید لازم باشد در مقابل دشمن حماسه آفرید و کربلایی به پا کرد، شاید لازم باشد پرپر شدن عزیزانت را چیزی جز زیبایی نبینی تا پوزه جبهه نفاق به خاک مالیده شود و شاید لازم باشد در برابر جبهه کفر و ظلم و نفاق از بی تدبیری مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت کنی تا نقشه آشوب شان نقش برآب شود. تشخیص اینکه چه تصمیمی بهترین تدبیر است و حق در مقابل باطل سرافکنده نشود و سرفراز باشد به عهده ولی امر است.

و اما مردم ایران…

به درستی پیر جماران این ملت را  بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله(ص) و مردم کوفه در عهد امیرالمومنین(ع) دانستند. این مردم نجیب پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، با خون خود سند انقلاب شان را در جنگ هشت ساله امضا کردند و بعد از آن هم در فتنه های متعدد و بی امان، نشان دادند همان مردم انقلابی 57 مانده اند و در پی تشکیل امت اسلامی حتی از گذشته خود والاتر، ترک اولاد و همسرو پست و مقام نموده و در جبهه های برون مرزی و در دفاع از حرم آل الله پا در رکاب شدند.

ملت ما فهمیده اند چگونه مقابل توطئه دشمنان خارجی بایستند و فتنه ها را خاموش کنند اما شاید لازم باشد مشق دیگری هم نوشته شود و با تکیه بر کلام مولاییمان سیدعلی، و بر اساس خط مشی بنیانگذار کبیر انقلاب امام روح الله، لیبرال ها و عناصر بی کفایت و بی اعتقاد به مبانی اصولی را از صحنه مدیریت کشور بیرون کنند تا فتحی بزرگ را شاهد باشیم.

آینده ای روشن در پیش است تا احمدی روشن ها و کاظمی آشتیانی ها و طهرانی مقدم های مومن و انقلابی و جهادی برای این ملت باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715