چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰

نامه تشکل‌های دانشجویی اصفهان به رئیس قوه قضائیه

تعدادی از تشکل‌های دانشجویی استان اصفهان در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه نکاتی را پیرامون سهمیه‌بندی بنزین و حواشی آن مطرح کردند.

به گزارش ندای اصفهان، تعدادی از تشکل‌های دانشجویی استان اصفهان در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه نکاتی را پیرامون سهمیه‌بندی بنزین و حواشی آن مطرح کردند. متن نامه به این شرح است: پس از حمد و ثنای خداوند و درود بر پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد (ص) و درود بر ارواح مطهر شهیدان و امام شهدا، خمینی کبیر (ره)، جریان دانشجویی بر خود لازم دانست تا پیرامون موضوع سهمیه‌بندی بنزین و حواشی آن، نکاتی را با حضرتعالی در جریان گذاشته و آن را به سمع مردم شریف ایران اسلامی برساند؛

۱ ــ در روز‌های اخیر افرادی شرور و وابسته به معاندین داخلی و خارجی با سوار شدن بر موج اعتراضات بحق و مسالمت‌آمیز مردم شریف ایران اسلامی، دست به اقدامات خشونت‌طلبانه و کم‌سابقه‌ای زده‌اند که علاوه بر به‌بار آوردن هزاران میلیارد تومان خسارت به اموال عمومی و خصوصی مردم، باعث جریحه‌دار شدن عواطف مردم شریف ایران شد و آن‌ها را یا در اضطرابِ به‌سلامت برگشتن فرزندانشان از مدرسه و دانشگاه و یا در رنجِ آسیب دیدنِ فرزندانِ غیورشان در مبارزه با این اشرار و یا در شوکِ از دست دادنِ غیورمردان و جوانمردان میهن اسلامی در مبارزه با این داعشی‌مسلکان قرار داد. مطالبه صریح مردم ایران عدم مماشات با آن‌ها و برخورد سخت و به‌دور از ملاحظات مختلف بوده تا این‌چنین هنجارشکنی‌ها دیگر نه گسترش یابد و نه تکرار شود.

در بند دوم آمده است: مردم عزیز ایران به‌حق نگرانند که این افزایش قیمت بنزین ــ برخلاف قول قوای مختلف ــ موجب گرانی دیگر اجناس شود، و تورم دوباره‌ای را بر مردم تحمیل کند. البته شما نیز نامه و بیانیه صادر نموده‌اید که امیدوارکننده و نه اطمینان‌بخش است، لذا لازم است قوه محترم قضائیه، برنامه اجرایی و کف میدانی خود را برای تشدید نظارت‌ها و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها، توسط بازو‌های اجرایی خود ارائه نموده تا علاوه بر آرامش اذهان مردم، زمینه گران‌فروشی و ظلم به مردم از این طریق را برای سودجویان به‌وجود نیاورد.

در بخش سوم بیان شده است: لازم است سازمان بازرسی کل کشور با نظارت بر محل هزینه‌کردِ درآمدهایِ ناشی از افزایش قیمت بنزین و طرح کارت سوخت و گزارش تخلف دستگاه‌های ذی‌‎ربط در این باره، نقش خود را به‌طور کامل و به‌درستی ایفا نموده و امانتدار اعتماد مردم باشد.

در چهارمین بند ذکر شده است: لازم است مردم در جریان پشت‌پرده آشوب‌ها و اغتشاشات اخیر که به‌بهانه افزایش قیمت بنزین صورت گرفت، قرار گرفته و عاملان و سرشبکه‌های آنان و نیات پلیدشان برای مردم روشن شود.

در پایان از اقدامات جنابتان که موجبات امیدواری مردم گردیده است، تشکر به‌عمل آمده و انتظار می‌رود این روند همچنان و با سرعت بیشتر ادامه یابد.

جریان دانشجویی وظیفه خود می‌داند تا دریافت پاسخ مطالبات مطرح‌شده از جانب جنابتان، موضوع را پیگیری کرده و هر زمان جوابی دریافت کرد، آن را به اطلاع مردم ایران رسانده و با مردم در میان گذارد.

ــ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان

– انجمن اسلامی دانشگاه پیام نور اصفهان

– بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان

– جامعه اسلامی دانشگاه اصفهان

– بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اصفهان

– جامعه اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد

– انجمن اسلامی دانشگاه کاشان

– جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان

– بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد اصفهان

– جامعه اسلامی دانشگاه آزاد واحد اصفهان

– بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد نجف‌آباد

– انجمن یوسف زهرا (ع) دانشگاه آزاد واحد فلاورجان

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715