چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰

آیت الله صدیقی:

احیای امر به معروف تنها راه مقابله با اختلاس وتبعیض است

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشورگفت:راه مقابله با فساد و تبعیض و نظارت بر مسئولان احیای امر به معروف و جریان سازی به وسیله آن است.

به گزارش ندای اصفهان،آیت الله کاظم صدیقی رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور در مراسم تبیین نقش امر به معروف در حفظ نظام جمهوری اسلامی که در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: یک فریاد امر به معروف از گلوی یک مرجع بزرگ سبب پیروزی انقلاب و شکست طاغوت شد و فضای انقلابی عاشق شهادت در کشور پدید آمد.

او با بیان اینکه ما با امر به معروف و نهی از منکر شاه و بلکه آمریکا را از کشور بیرون کردیم، افزود: امام با حرکت مسلحانه مخالف بودند و فتوا به کشتن شاه ندادند چراکه حرکت احیای سنت پیامبر و بیداری مردم بود و تا مردم عوض نشوند شاه هم برود شاه دیگر می‌آید.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه باید ذائقه مردم عوض شود و این مهم به وسیله امر به معروف رخ می‌دهد، تصریح کرد: این تغییر فرهنگ و فضا و ایجاد کرامت برای مردم وظایفی است که امام آغاز کرد و ما نیز باید ادامه دهیم.

او با بیان اینکه آنچه ما را در جنگ موفق کرد و بچه‌های بالغ نشده ما را به جبهه کشاند جز تبلیغ و امر به معروف نبود، ادامه داد: جبهه هشت ساله را موشک اداره نکرد بلکه امر به معروف اداره کرد چراکه در آن زمان همه عزت از آن بسیجی بود و جریان شهادت همه اذهان را به خود مشغول کرده بود.

آیت الله صدیقی با اشاره به اینکه در ابتدای انقلاب اشرافیت تحقیر شد و این اثر امر به معروف و نهی از منکر اجتماعی بود، ابراز کرد: مسئولان در ابتدای انقلاب عاشق خدمت بودند نه شیفته قدرت و این یعنی مقابله با منکر.

او با بیان اینکه رهبر انقلاب با امر به معروف و نهی از منکر در خطبه تاریخی خود در نماز جمعه سال ۸۸ فتنه را خنثی کردند، گفت: رهبر انقلاب دستور اعدام یک نفر هم ندادند، اما با سلاح امر به معروف و نهی از منکر آتش خاموش شد و بالاترین معروف حفظ نظام بوده و هست.

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به اینکه دنیا با همه قدرت تبلیغاتی خود آمده تا منشاء وحدت و حرکت ما را از مردم بگیرد و به دنبال متزلزل کردن ولایت فقیه است، خاطرنشان کرد: امروز بالاترین منکر متزلزل کردن نظام ولایی است و باید در محافل و هیئات ما این نهی از منکر را گوشزد کرد.

او با بیان اینکه باید جریان سازی کرد تا مردم با آگاهی ما را به دنبال خود بکشانند و بر مسئولان نظارت کنند، متذکر شد: به تو چه و به من چه در نظام اسلامی جایی ندارد و مردم بر مسئولان ولایت دارند و باید مسیری را هموار کرد مقابل تبعیض و کجی‌ها بایستند.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: راه مقابله با فساد و تبعیض و نظارت بر مسئولان احیای امر به معروف و جریان سازی به وسیله آن است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715