یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۵
 وضعیت هوای نصف‌جهان ناسالم شد   

رئیس آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط‌ زیست استان اصفهان با اشاره به وضعیت ناسالم هوای اصفهان برای گروه‌های حساس گفت: شهروندان اصفهان از هرگونه تردد غیرضروری در شهر خودداری کنند.

به گزارش ندای اصفهان  به نقل از روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست استان اصفهان، بابک صادقیان اظهار داشت: در حال حاضر هوای اصفهان برای گروه حساس جامعه در شرایط ناسالم قرار دارد.

وی با اشاره به بررسی پایگاه‌های سنجش کیفیت هوای شهر اصفهان در نقاط مختلف تصریح کرد: بر این اساس و با توجه به بررسی نتایج به دست آمده از این پایگاه‌ها وضعیت کیفیت هوای اصفهان از ساعت ۷ صبح روز گذشته تا صبح امروز پنجشنبه ۱۴ آبان با میانگین ۱۲۳ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.

رئیس آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط‌ زیست استان اصفهان افزود: این وضعیت به دلیل سکون، پایداری هوا و انباشت آلاینده‌ها در هوای اصفهان ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه شهروندان باید از هرگونه تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند، خاطرنشان کرد: بر این اساس  کودکان، افراد مسن، مادران باردار و کسانی که دارای مشکلات تنفسی هستند تا حد امکان از تردد در سطح شهر اصفهان تا خروج از شرایط فعلی خودداری کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق