یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۹

بازگشت اتوبوس‌های آسیب دیده به شهر/بازگشایی ایستگاه مترو شهید علیخانی

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری گفت:تا پایان آذر ماه ، ۷۰ دستگاه اتوبوس‌ِ آسیب دیده‌ی اغتشاشات اخیر پس از بازسازی به ناوگان اتوبوسرانی شهر اصفهان بازمیگردند.

به گزارش ندای اصفهان،علیرضا صلواتی، معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری اصفهان گفت:در  اغتشاشات اخیر حدود ۳۰ دستگاه اتوبوس شهری اسیب صد درصدی دید و به طور کامل از مدار اتوبسرانی خارج شد.

او تصریح کرد: ۷۰ دستگاه اتوبوس دیگر اسیب جدی دید وقرار است پس از بازسازی تا پایان این ماه دوباره به ناوگان اتوبوسرانی بازگردند، در مجموع ۷۰ میلیارد تومان ضرر به ناوگان اتوبوسرانی شهر اصفهان وارد شد.
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری اضافه کرد: شهرداری در تلاش است تا با توجه به گرانی بنزین و استفاده بیشتر مردم از وسایل حمل و نقل عمومی، با اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اوراق برای خرید ۸۰ تا ۱۰۰ دستگاه جدید اتوبوس تند رو، دو خط سامانه تند رو اتوبوس (BRT) را به خطوط اتوبوسرانی اضافه کند تا تراکم جمعیت در خطوط اتوبوس کمتر شود.

صلواتی در خصوص مترو اصفهان هم اظهار داشت: در اغتشاشات اخیر حدود ۱۵ میلیارد تومان خسارت به مترو اصفهان وارد شد که در این بین ایستگاه شهید علیخانی اسیب جدی دید و در حال حاضر از مدار خارج شده است، با اقدامات انجام شده قرار است این هفته  ایستگاه شهید علیخانی پس از تعمیرات بازگشایی شود.

او ادامه داد: تا پایان امسال  ۲ رام جدید شامل ۱۰ واگن به مدار مترو اصفهان اضافه میشود که امید است با این کار سر فاصله بین ایستگاه ها ۸ تا ۱۰ دقیقه کاهش پیدا کند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق