یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱

انتقاد نماینده مجلس از هزینه‌های کلان «نظارت فنی»

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: دریافت پول‌های کلان به‌عنوان نظارت‌های فنی با چه توجیهی انجام می‌شود؟ یک نمونه هزینه تأییدیه‌های آزمایش بتن در احداث سازه‌های شهری(مسکونی و غیری مسکونی) سه برابر شده است.

به گزارش ندای اصفهان،حسینعلی حاجی دلیگانی با انتقاد از عملکردهای سخت‌گیرانه در خصوص ساخت‌ و سازهای روستایی اظهار کرد: به علت سخت‌گیری‌های بنیاد مسکن استان اصفهان، مجوز ساخت یک سایبان پس از ۵سال به یک روستایی اصفهانی در زمین کشاورزی‌اش داده نشده است.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه‌ای که به‌تازگی با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان برگزار شد افزود: اجرای کامل مقررات برای یک متقاضی ساخت خانه در یک روستا یا یک سایبان در بیابان، در این شرایط دشوار، کاری غیرمنصفانه است.

وی، مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان را این‌گونه خطاب قرارداد که وزیر جهاد کشاورزی در سفر اخیر خود به بخش میمه اعلام کرد منظور ما از تغییر کاربری، اتاق کارگری نیست که از ساخت آن جلوگیری می‌کنید.

حاجی دلیگانی ادامه داد: این سخت‌گیری‌ها فقط در استان اصفهان است، معروف شده که قانون و مقررات در اصفهان ۱۲۰ درصد اجرا می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ساخت یک اتاق کارگری را در بیابان غیرقانونی می‌دانند و دستور قلع‌ و قمع صادر می‌کنند؛ این کشاورز وسایل خود را کجا بگذارد؟ البته مردم مستضعف اعتقاد دارند این قوانین فقط برای آن‌ها اجرا می‌شود.

وی انتقاد کرد: دریافت پول‌های کلان به‌عنوان نظارت‌های فنی با چه توجیهی انجام می‌شود؟ یک نمونه هزینه تأییدیه‌های آزمایش بتن در احداث سازه‌های شهری(مسکونی و غیری مسکونی) سه برابر شده است.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مراجعین به‌ویژه سازندگان مسکن به بنده می‌گویند بسیاری از این دریافت‌های نقدی فقط برای صدور مجوزهاست و خدمات دیگری در پی ندارد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق