یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

وعده دولت درباره آب اصفهان فقط در حد دستور کتبی باقی ماند

نماینده برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: وعده‌های دولت درباره آب اصفهان فقط در حد حرف و صدور چند دستور کتبی باقی ماند.

به گزارش ندای اصفهان،حسینعلی حاجی‌دلیگانی در ارتباط با عملی شدن وعده‌های دولت پیرامون موضوع آب پس از استعفای دسته جمعی نمایندگان استان اصفهان اظهار داشت: وعده‌های دولت فقط در حد حرف و صدور چند دستور کتبی باقی ماند و نه تنها ستاد احیا زاینده‌رود تشکیل نشد بلکه ما با اقداماتی علیه حقوق مردم اصفهان روبرو شدیم.

وی عنوان کرد: از جمله این اقدامات علیه حقوق مردم اصفهان اقدامی بود که وزارت کشور در خصوص تغییر خط مرزی استان قرار بود انجام دهد و تصمیماتی نیز برای آن گرفته بود و بعد انجام تقسیمات از سوی این وزارت تکذیب شد.

نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در یک ماه گذشته نیز در کمال ناباوری و به صورت پنهانی برخی از اسناد آب استان اصفهان از استان خارج شده است و هیچ جایی هم این مطلب مطرح نشده است.

وی در ارتباط با خسارت‌های ناشی از انجام این امر بیان کرد: صدمات این اقدام به آب شرب اصفهان بیش از آن چیزی خواهد بود که تا به حال به آب شرب اصفهان وارد شده است.

بیشتر بخوانید

حاجی‌دلیگانی تصریح کرد: این اقدامات مقدمه‌ای برای سفر وزیر نیرو به استان هم‌جوار بوده است.

وی با بیان اینکه پس از این اقدام آن را تکذیب کردند، اظهار داشت: ما اسناد دقیق داریم که چنین چیزی نیست و بخش‌هایی از استان برای انجام این امر الزام شده‌اند که بخشی از آن انجام شده و بخشی در حال انجام است.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بخش‌های استان اصفهان که ملزم به انجام خروج اسناد شده‌اند، گفت: طبق دستور وزارت نیرو بخش‌های مرتبط با این وزارتخانه در استان، اسناد مربوط به تونل اول، دوم و سوم کوهرنگ و پروژه مشابه دیگری را از استان جدا می‌کنند.

وی درارتباط با بازخورد نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه نمایندگان باید جلوی این حرکت مخرب برای استان را بگیرند.

انتهای پیام/

منبع:خبرنگار تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق