شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴

گام بلند بسیج در تهیه ۱۰ هزار بسته نوشت افزار برای دانش آموزان بی بضاعت

رئیس سازمان بسیج اصناف استان اصفهان با بیان اینکه در سطح استان بالغ بر ۱۰ هزار دانش آموز نیازمند وجود دارد، گفت: برنامه ریزی کزده ایم که امسال در همین سطح بسته های نوشت افزار را با کمک مردم و بسیجیان کل استان تهیه کنیم.

به گزارش ندای اصفهان،حمید رضا امانی با اشاره به پیشتازی این قشر بسیج در یاری دانش اموزان بی بضاعت، اظهار کرد: سازمان بسیج اصناف برای سومین سال پیاپی پویش «هر کاسب یه دانش آموز» را در سطح استان اصفهان اجرا می کند.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه این طرح در دو مرحله هر سال اجرا می شود، عنوان کرد: در مرحله اول که پیش از شروع مدارس در ماه شهریور است، بازاریان استان، بسته های نوشت افزار و مایحتاج مدرسه را برای دانش آموزان بی بضاعت تهیه می کنند.

وی ادامه داد: این بسته ها شامل، دفتر، مداد و خودکار و سایر نوشت افزار و کیف است که در سطح استان توزیع می شود.

امانی در رابطه با مرحله دوم این طرح گفت: در ایام منتهی به عید نوروز، کساب سطح استان افدام به تهیه پوشاک و کفش نو برای این دانش آموزان می کنند تا آن ها نیز از نعمت لباس نو در این ایام بهره مند شوند.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه صاحب الزمان(عج) ادامه داد: سال گذشته بالغ بر سه هزار بسته لوازم التحریر به همت اصناف و بازاریان استان تهیه و بین دانش آموزان نیازمند کل استان توزیع شد.

وی با بیان اینکه در سطح استان بالغ بر ۱۰ هزار دانش آموز نیازمند بسته های نوشت افزار وجود دارد، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی کزده ایم که امسال در همین سطح بسته ها را با کمک مردم و بسیجیان کل استان تهیه کنیم.

امانی با بیان اینکه این طرح در سایر اقشار بسیج با عنوان پویش «مهر کریمانه» در حال پیگیری است، گفت: مردم می توانند کمک های نقدی خود را به پایگاه های بسیج اصناف، بسیج محلات و سایر اقشار تحویل دهند.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه صاحب الزمان(عج) در پایان گفت: هزینه هر بسته بین ۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان متغیر است و هر فردی می تواند بسته به توان خود اقدام به تهیه این بسته ها کند.

انتهای پیام/

منبع:صاحب نیور

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق