سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

حمایت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان از اقدامات آیت‌الله رئیسی

جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان با صدور نامه‌ای ضمن حمایت از اقدامات دستگاه قضایی در دوره مسؤولیت آیت‌الله رئیسی، پیشنهاداتی را ارائه کردند.

به گزارش ندای اصفهان، جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان با صدور نامه‌ای ضمن حمایت از اقدامات دستگاه قضایی در دوره مسؤولیت آیت‌الله رئیسی، پیشنهاداتی را ارائه کردند.

در ابتدای این نامه آمده است: جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان با سابقه‌ای متجاوز هفتاد سال مبارزه بی‌امان در تحقق اسلام ناب محمدی و همکاری و هماهنگی با روحانیت مبارز و نیروهای مذهبی انقلابی و تحمل حبس‌ها و شکنجه‌های رژیم شاهنشاهی، افتخار دارد که حضور مبارک شما در صدر قوه قضائیه را غنیمت شمرده و با تمام وجود از برنامه‌ها و فعالیت‌های انقلابی و مجدانه شما تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای پشتیبانی نموده و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری و معاضدت با آن قوه محترم اعلام می‌دارد، شایان توجه است که حضرت‌عالی مدت‌های مدید مسؤولیت‌های مختلف در قوه قضائیه را به خوبی، با عدالت و درایت و شجاعت ایفا نموده و سابقه‌ای درخشان از خود به جای گذارده‌اید. همگان به یاد دارند در اثر انبوه ترفندها که در انتخابات ریاست جمهوری گذشته علیه حضرتعالی اعمال گردید، ملت ایران از داشتن رئیس جمهوری مردمی و انقلابی محروم گردید؛ مع‌هذا آن وجود شریف به عنوان چهره‌ای محبوب و ماندگار در نظر مردم ولایتمدار و مؤمن قرار گرفتید.

در این نامه تأکید شده است: طبق رهنمود قرآن «ان‌الله یدافع عن‌الذین امنوا ان الله لایحب کل خوان کفور» با لطف خداوند منان حضرتعالی در هر مسؤولیتی که پس از این همه کارشکنی‌ها و ترور شخصیت پذیرفتید، کارنامه‌ای بس درخشان از خود بر جای گذاردید؛ تحول ارزشمندی که شما در آستان قدس رضوی در خدمت به محرومین و مستضعفین ایجاد نمودید، برکاتش همچنان تداوم دارد.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان بر خود می‌بالد که به شمه‌ای از تحولات جنابعالی در قوه قضائیه اذعان نماید:

1- اجرائی کردن قانون رسیدگی به اموال مدیران، مسؤولان و مقامات

2- عزم جدی در برخورد با فساد درون قوه قضائیه.

3- معرفی حقوقدانان انقلابی برای شورای نگهبان به مجلس در طی انتقاداتی که در سال‌های اخیر به مواضع برخی از اعضای حقوقدان شورای نگهبان و نزدیکی آنان به یک گروه سیاسی خاص.

4- هشدار صریح حضرت‌عالی به خودرو سازان مبنی بر ضرورت پای بندی شرکت‌ها به تعهدات خود و رعایت حقوق مردم.

5- برخورد قاطع با تخلفات مالیاتی.

6- توصیه به همکاران در دستگاه قضا مبنی بر تشویق گزارشگران فساد و توجه دادن ائمه جمعه سراسر کشور به این موضوع.

7- ارتباطات مردمی و سلوک و مشی مردم مدارانه که موجب امیدواری مردم به دستگاه قضا گردید.

8- پیگیری حقوق عامه.

9- مبارزه با فساد و زمینه‌های ایجاد آن توسط حفاظت و بازرسی همه مسؤولان قضائی به ویژه قضات و تنبیه افراد کم‌کار و تشویق افراد پرکار، شجاع و دارای روحیه انقلابی.

10- استفاده از راهکارهای رفع اطاله دادرسی مانند دو شیفته کردن.

11- تأکید بر ضرورت حضور مسؤولان قضا در بین مردم.

12- برخورد قاطع با ویلاسازی‌های غیر مجاز در لواسان و سایر نقاط.

13- استفاده از ظرفیت نخبگان و افراد با استعداد و بهره‌مندی از دیدگاه‌های مبتنی بر اندیشه‌های فعال.

14- پیگیری راهکارهای جایگزین حبس در مواردی که ممکن است.

جمیعت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان در ادامه این نامه افزوده است: حضرت آیت‌الله رئیسی نظر به اینکه «بالعدل قامت السموات و الارض» اعتبار و قوام حکومت دینی هم در پرتو عدالت محقق می‌شود، لذا ضمن تشکر و سپاس از مدیریت قاطع، خالصانه، زاهدانه، ولائی و مردمی حضرت‌عالی، موارد ذیل به استحضار مبارک می‌رسد تا امعان نظر بیشتری معمول فرمایند.

1- چون توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال، سال رونق تولید عنوان گردیده است، به منظور تحقق این امر موانع تولید که موجب ورشکستگی و تعطیلی بیشتر واحدهای تولیدی گردیده شناسایی و تا سرحد توان مرتفع گردد.

2- رسیدگی عاجل به تخلفات منسوبین به مسؤولان بالای کشور که از دیرباز مورد انتظار مردم بوده است، بدون هیچ چشم‌داشتی در اولویت قرار گیرد و نتیجه هر چه زودتر به اطلاع مردم برسد.

3- سیستم بازرسی کل کشور با فعالیت‌های جهادی و انقلابی ریشه‌های فساد در دستگاه‌های دولتی و غیردولتی را شناسایی و مفسدین به مردم معرفی و دادگاه‌های آنان علنی گردد.

4- ریشه‌های گرانی و تورم و بیکاری که بر گرده همه مردم به ویژه طبقات محروم سنگینی می‌کند، شناسایی و حتی‌المقدور مرتفع گردد.

5- با مظاهر و مصادیق ضد ارزشی و هنجارشکنانه و مغایر با دین مقدس اسلام که متأسفانه به شدت در جامعه گسترش‌یافته برخورد قاطع شود.

6- نتیجه مبارزه با اختلاس، گردش مالی و میزان باز پرداخت اموال آن‌ها به بیت‌المال به اطلاع مردم برسد.

7- ضرورت دارد فاجعه حقوق‌بگیران نجومی که برای مردم همچنان در پرده ابهام است مورد رسیدگی دقیق قرار گیرد.

در پایان این نامه تصریح شده است: در پایان تداوم توفیق شما در خدمت خالصانه به مردم مظلوم ایران در سایه توجهات ولی‌عصر (عج) را از خداوند منان خواستاریم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715