دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

آشنایی با شرکت های باربری و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 حمل بار و حمل اثاثیه منزل در اصفهان از جمله خدماتی است که افراد زیادی به آن نیاز دارند در این نوشته می خواهیم شرکت های باربری و حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما معرفی کنیم...

ندای اصفهان- رپورتاژ آگهی/

حمل بار و حمل اثاثیه منزل در اصفهان از جمله خدماتی است که افراد زیادی به آن نیاز دارند در این نوشته می خواهیم شرکت های باربری و حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما معرفی کنیم

اسباب کشی یکی از کارهای بسیار سخت برای خانواده های ایرانی می باشد هر خانواده‌ای که مستأجر باشد حداقل یک بار طعم این فرآیند را چشیده است فرایند اسباب کشی یک فرآیند زمان‌بر نیست ولیکن برای خانواده‌ها دردسرهای زیادی درست می کند یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که اکثر خانواده‌ها با فرایند بسته‌بندی وسیله ها و نحوه حمل و نقل آن آشنایی کاملی ندارند و چون می‌خواهند این کارها را خودشان  به کمک اقوام و همسایه ها انجام دهند باعث می شود به وسایل صدمه رسیده و یا اینکه مقداری از وسایل نابود شود

این اسباب کشی زمانی سخت تر می شود که شما مجبور باشید وسایل منزلتان را از طبقات دوم یا سوم به وسیله پله به پایین انتقال دهید و از آنجا بارگیری کنید . انتقال وسایل از طریق پله باعث می شود که بر روی وسایل خراشیدگی به وجود آید مخصوصا در بین وسیله ها یخچال و ماشین لباسشویی جزو وسایل حساسی هستند که اگر هنگام انتقال به پایین مواظب آنها نباشید و با مراقبت آنها را حمل نکنید دچار ضربه خواهند شد

اما راه حل مشکل چیست در یک جمله به شما بگویم باید کار را به کاردان سپرد ، خانواده هایی که قصد اسباب کشی یا حمل اثاثیه منزل در اصفهان را دارند بهترین روش این است که از گروه هایی که در این زمینه مشغول به کار هستند استفاده کرده و کلیه کلیه امور مربوط به حمل بار خودشان را به شرکت اسباب کشی در اصفهان بسپارند.

این گروه ها چون تجربه کافی جهت امور حمل بار در اصفهان را دارند، می توانند این اطمینان را به شما بدهند که در حمل اثاثیه منزل شما مشکلی به وجود نخواهد آمد.

 امام مراحل یک اسباب کشی چیست و به چه ترتیب باید انجام شود؟

در مرحله اول شما می بایست کلیه وسایل خانه را به شکل خوب بسته بندی کنید به طوری که هنگام جابجایی به آنها ضربه وارد نشود در بسته بندی بهتر است از  کارتن و پلاستیک هایی که مخصوص بسته بندی وسایل هستند استفاده کنید تا به وسایلتان ضربه وارد نشود.

دقت داشته باشید که زمان قرار دادن وسایل در کارتن های مخصوص بسته بندی، محتویات داخل کارتن ها را روی آنها بنویسید. با این کار زمان جابجایی، وسایلی که باید با احتیاط بیشتری جابجا شوند، شناخته شده و جابجایی و حمل آنها با دقت بیشتری انجام می شود. بعلاوه با نوشتن محتویات روی کارتن ها، بعد از انتقال وسایل به مکان جدید، هر کارتن در قسمت مخصوص خود قرار داده شده و اینگونه از هرج و مرج جلوگیری شده و چیدن وسایل در منزل جدید با سرعت بالاتری انجام می شود.

از دیگر نکاتی که باید در نظر گرفته شود نوع و جنس کارتن و جعبه برای بسته بندی وسایل است. به خصوص برای وسایل شکستنی جنس و حتی سایز کارتن اهمیت دارد. بسیای از شرکت های باربری، کارتن هم برای بسته بندی ارائه می دهند. بنابراین باید در مورد نوع و جنس کارتن اطلاعات کامل داشته باشید تا بتوانید کارتن مناسب اسباب کشی تهیه نمایید.

در مرحله دوم گروه اسباب کشی باید وسایل شما را به درون کامیون یا خودرو حمل بار منتقل کنند این کار باید با دقت و ظرافت انجام شود.

مرحله سوم انتقال وسایل در مقصد و خالی کردن وسایل از درون کامیون یا هر وسیله باربری می باشد.

جهت آشنایی با سایر خدمات شرکت اصفهان بار می توانید به وب سایت ما به آدرس esfahanbar.ir مراجعه کنید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


لیست مورد تایید مجمع نیروهای انقلاب اصفهان ویژه انتخابات مجلس
لیست مورد تایید مجمع نیروهای انقلاب اصفهان ویژه انتخابات مجلس
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق