دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷

استاندار اصفهان مقابل استخدام‌های رانتی می‌ایستد

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی درباره درخواست استخدام ۱۵۰ نفره در دستگاه‌های دولتی استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه استاندار اصفهان ثابت کرده که علاقه ندارد تنشی در استان ایجاد شود و نمی‌خواهد خودش را در مقابل افکار عمومی قرار بدهد، فکر می‌کنم مقابل این اقدام بایستد.

به گزارش ندای اصفهان،سید محمدجواد ابطحی امروز در رابطه با لیست‌های پیشنهادی یک جناح سیاسی خاص و درخواست ۱۵۰ نفره منتشر شده برای استخدام در دستگاه‌های دولتی استان اصفهان اظهار کرد: استخدام‌های بدون ضابطه به بهانه جذب نیروهای جدید در زمان استانداری قبلی اصفهان هم انجام شد و اسامی ۱۵ نفر برای جذب و به کارگیری در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها داده شده بود که تصور من این است که چهار نفر از آن‌ها هم به کار گرفته شدند و با رفتن  استاندار پیشین این روند متوقف شد.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون هم تمام فشارهایی که به استاندار سابق برای جذب این افراد که به نوعی به طیف خاص سیاسی منتسب هستند وارد می‌شد، همچنان ادامه دارد و با فشارهایی که وارد می‌کنند استانداری را ملزم به انجام این کار کرده‌اند.

وی با انتقاد از جذب بدون ضابط با عناوین به اصطلاح زیبا افزود: به اسم جوان‌گرایی یا مسائل دیگر مثل اینکه تا ۳۰ درصد ظرفیت‌های مدیریتی باید دست بانوان باشد یا با عناوین مختلف هم این کارهای بدون ضابطه را انجام می‌دهند.

ابطحی خاطرنشان ساخت: حرف ما این است که اگر قرار است جوانگرایی صورت بگیرد و دولت واقعاً بر این مسأله مصمم بود اولاً جوان رعنایی را که وزیر کار به عنوان مدیر صندوق بازنشستگی گذاشته بودند و اقدامات خوبی را در این مدت ۵ ماه انجام داده بود یک شبه بر نمی‌داشتند و یک نفری که از سن مدیریت عبور کرده را جایگزین کنند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: یا مثلاً برای انتخاب فرماندار اصفهان، فردی بازنشسته را دعوت به کار نمی‌کردند، پس معلوم است که دولت واقعاً به دنبال تحقق شعار جوانگرایی نیست.

وی یادآور شد: این طور که به نظر می‌آید تعهداتی در انتخابات به بعضی افراد داده‌اند و الان موقع آن است که این وعده‌ها عملی شود، چینش صورت بگیرد و جایی برای این‌گونه افرادی که وعده داده شده باز شود، به همین دلیل هم هست که برای جذب این افراد فشار می‌آورند.

ابطحی تأکید کرد: با توجه به اینکه این شرایط از نظر افکار عمومی وضعیت خوبی نیست و استاندار اصفهان ثابت کرده که علاقه ندارد تنشی در استان ایجاد شود و نمی‌خواهد خودش را در مقابل افکار عمومی قرار بدهد، امیدوارم و فکر می‌کنم که استاندار اصفهان مقابل این اقدام بایستد.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مشخص است هرچه به پایان این دولت نزدیک می‌شویم و در آستانه انتخابت مجلس یازدهم و آرایش جدید نیروها قرار می‌گیریم، جریانات خاص این‌ها فشار حداکثری خود را برای مدیریت انتخابات و مدیریت قول‌های قبلی به کار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


لیست مورد تایید مجمع نیروهای انقلاب اصفهان ویژه انتخابات مجلس
لیست مورد تایید مجمع نیروهای انقلاب اصفهان ویژه انتخابات مجلس
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق