پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷

زدن پهپاد آمریکایی از مصادیق شعائر الهی است

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: زدن پهپاد آمریکایی از مصادیق شعائر الهی است، انگلیس و آمریکا بدانند دوران قدیم گذشته است و ایران تحت سیطره غرب و شرق نیست.

به گزارش ندای اصفهان،آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: شورای هماهنگی از ضرورتهای پیشروی انقلاب برای ترویج شعائر الهی است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ادامه داد: هرکس شعائر الهی را بزرگ بدارد متقی است، مصادیق شعائر الهی در چند جای قرآن تکرار شده البته هر چیزی که مردم را به خدا نزدیک کند از شعائر است.

وی عنوان کرد: زدن پهپاد آمریکایی از مصادیق شعائر الهی است، انگلیس و آمریکا بدانند دوران قدیم گذشته است و ایران تحت سیطره غرب و شرق نیست بلکه بر تمام طاغوتیان پیروز خواهد شد.

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد خاطرنشان کرد: شعائر مربوط به امور ظاهری است و شامل اعمال باطنی نمی‌شود، زنده نگه داشتن ظواهر دین ناشی از ایمان قلبی است، هر کس در راهپیمایی مشارکت می‌کند در این راستا مؤثر است اما هماهنگی نیاز به مسؤول دارد، خانواده به گروهی دونفره است نیاز به مسؤول دارند پس برگزاری راهپیمایی عظیم نیاز به هماهنگ کننده دارد.

وی یادآوری کرد: بسیاری از نهادهای انقلاب که با تدبیر امام خمینی پیش از انقلاب برنامه‌ریزی شده بود از دوران حکومت امام علی (ع) الگو گرفته بود.

طباطبایی‌نژاد در پایان تصریح کرد: برای کارهای مذهبی گدا می‌شویم اما برای بسیاری از فعالیت‌ها هزینه می‌کنیم، در کشور اسلامی برای رسیدگی به امور مساجد یک ریال هم نداریم اما برای سفرهای خارجی مسؤلان هزینه می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715