یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳

سرلشکر سلامی: امروز دیگر هیچ قدرتی برای ما تصمیم نمی‌گیرد/ دشمنان باید اراده ملت ایران را به رسمیت بشناسند/ آنها باید تا به رسمیت شناختن خواسته‌های ما به عقب نشینی ادامه دهند

فرمانده کل سپاه گفت: تا زمانی که خواسته‌های مشروع ایران به رسمیت شناخته نشود، دشمن باید عقب‌نشینی خود را ادامه دهد.

به گزارش ندای اصفهان،سردار حسین سلامی ظهر امروز در جمع جهادگران سیل خوزستان اظهار کرد: خوزستان همیشه کانون همدلی و درخشش ایمان همه مردم بوده و میدان آزمون سخت ملت ما بوده است که در آن دوران باشکوه دفاع مقدس بسیج شدند.

وی افزود: خوزستان سرزمینی هادی نیست بلکه تاریخ متراکم است و جغرافیایی است که روی آن تاریخ ایران شکل‌گرفته است و تمامی هنرنمایی‌ها و فداکاری و ایثار و شجاعت و رشادت در این سرزمین نمود پیدا کرده است. در حوادث بزرگی نظیر سیل ابتدای امسال نیز خوزستان کانون مهر و عاطفه و احساس عمیق مردم ما شد و همه اقشار مختلف حضور پیدا کردند و دست‌به‌دست هم مانند دوران دفاع مقدس با سیل جنگیدند.

سردار سلامی با تأکید بر اینکه در این سیل نیز باز هم به برکت هدایت‌های رهبر معظم انقلاب همه ملت بسیج شدند، اظهار کرد: نیرو‌های مسلح و بسیج همه برانگیخته شدند و شرایط سخت را هموار کردند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه کشور ما شرایط سختی را تجربه کرده است و با دشمنان بزرگی دست‌وپنجه نرم کرده‌ایم و هنوز هم در نبردی جهانی هستیم، بیان کرد: در درون سرزمین خودمان با همه ناهنجاری‌ها و چالش‌ها و مخاطرات و دشمنان می‌جنگیم. اگر دشمن خارجی بخواهد عزت ما را هدف قرار دهد، فرزندان این سرزمین او را از آسمان به زمین می‌کشند و اگر کفتار پیر استعمار که سهم بزرگی در عقب نگه‌داشتن ما از نظر ثروت‌های مادی و معنوی در تاریخ یکصد ساله دارد، بخواهد در مقابل این ملت عرض‌اندام کند، فرزندان این ملت در دریا، کشتی او را از دل چهار ناو آمریکایی و انگلیسی بیرون می‌کشند و آن را به ساحل می‌آورند و هیمنه انباشته شده استکبار را در هم می‌شکنند.

سردار سلامی تأکید کرد: اینجا سرزمین جوانان بلندقامتی است که اجازه نمی‌دهند فرمان رهبرشان بیش از ۴۸ ساعت طول بکشد تا اجرایی شود.

وی عنوان کرد: امروز خودمان تصمیم‌گیرنده هستیم و هیچ قدرتی نمی‌تواند برای ما تصمیم بگیرد. دشمنان باید اراده ملت ایران را با احترام به رسمیت بشناسند. هیچ‌کس نمی‌تواند تفکرات خود را به ایران تحمیل کند. امروز این ملت هیچ تدبیر تحمیلی و تأثیری از هیچ بیگانه‌ای نمی‌پذیرد و با اندیشه‌های بیگانه می‌جنگد.

سردار سلامی با اشاره به اینکه ملت ایران راه پیشرفت را آموخته است، بیان کرد: امروز همه یاد گرفته‌اند نباید در مورد ایران اشتباه فکر کنند. نباید فکر کنند که ایران با فشار، تسلیم می‌شود. امروز نشان دادیم که فشار محاصره و تحریم، هیچ‌یک راه مواجهه با ملت ایران نیست. امروز همان‌هایی که می‌گفتند اجازه نمی‌دهیم ایران یک قطره نفت صادر کند هم عقب نشسته‌اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: تا زمانی که خواسته‌های مشروع ایران به رسمیت شناخته نشود، دشمن باید عقب‌نشینی خود را ادامه دهد.

انتهای پیام/

منبع:خبر نگاران جوان

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715