چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱

همه چیز درباره سپاهان و خریدهایش برای لیگ والیبال

سرمربی تیم والیبال سپاهان گفت: کسب نتایج و رتبه معقول هدف ما برای سال اول است و سیاست باشگاه است که نیروهای بومی مطرح در لیگ برتر را در اختیار داشته باشیم.

به گزارش ندای اصفهان،رحمان محمدی‌راد در خصوص پیوستنش به سپاهان اصفهان اظهار داشت: به دنبال جایی می‌گشتم که آرامش بیشتری برای کار کردن داشته باشم و از این‌ که در این باشگاه حضور یافتم، رضایت دارم.

سرمربی تیم والیبال سپاهان افزود: وقتی با پیشنهاد باشگاه سپاهان رو به رو شدم، صحبت‌ها و اهداف اعضای هیأت مدیره باشگاه را بررسی کردم تا ببینم باید چه برنامه‌ای در این راستا پیاده کرد.

وی در ادامه عنوان داشت: اعضای هیأت مدیره نگاه ورزشی و حرفه‌ای به این موضوع داشتند که برای سال اول ثبات تیم و کسب نتایج معقول بسیار مهم است و در سال‌های بعدی اهداف بهتری تعقیب شود.

محمدی‌راد با بیان این‌که در همین راستا سعی شد برنامه‌ریزی انجام و جذب بازیکن شد، گفت: امیدوارم بتوانم ثبات را در والیبال این باشگاه با همکاری مجموعه باشگاه و بازیکنان ایجاد کنم تا هیچوقت روزی نباشد که اصفهان در لیگ برتر والیبال نماینده‌ای نداشته باشد.

کسب نتایج و رتبه معقول هدف ما برای سال اول است

سرمربی تیم والیبال سپاهان با اشاره به این‌که حضور باشگاه‌هایی مثل سپاهان در والیبال ضروری است، تصریح کرد: این باشگاه‌ها ریشه دارند و خیال مربیان و ورزشکاران از این بابت راحت است که با یک باشگاه حرفه‌ای کار می‌کنند.

وی در ادامه در خصوص هدف‌گذاری باشگاه سپاهان بیان کرد: شهر اصفهان تجربه‌ای در خصوص حضور تیم‌های والیبال در لیگ برتر داشتند و نمی‌خواستند آن تجربه تکرار شود، کسب نتایج و رتبه معقول هدف ما برای سال اول است.

محمدی‌راد ادامه داد: از همین رو به این نتیجه رسیده بودند که با توجه به محدودیت‌هایی که در بودجه و جذب بازیکن وجود داشت، به دنبال این هستیم که تیم را در یک جایگاه مناسب که شایسته شهر اصفهان و باشگاه سپاهان باشد، قرار دهیم تا در سال آینده محدودیت جذب بازیکن برای ما کم‌تر خواهد شد.

به دنبال نیروهای بومی مطرح در لیگ برتر بودیم

سرمربی تیم والیبال سپاهان خاطر‌نشان کرد: با تمام احترام به بازیکنانی که سال گذشته برای این تیم زحمت کشیده بودند، فقط 6 بازیکن از لیگ برتر می‌‌توانستیم جذب کنیم، البته سعی می‌کنیم از پتانسیل آن‌ها نیز استفاده کنیم.

وی در خصوص بازیکنان جذب‌شده هم گفت: سیاست باشگاه است که نیروهای بومی مطرح در لیگ برتر را در اختیار داشته باشیم، در بخش پاسور با محمد‌طاهر وادی به توافق رسیدیم و از فرزاد ملابهرامی که نقش زیادی در صعود تیم به لیگ برتر داشته است استفاده می‌کنیم.

محمدی‌راد تصریح کرد: در بخش پشت خط‌زن از علی‌رضا جلالی، بازیکن اصفهانی شاخص لیگ برتری که سال گذشته در شهرداری ورامین بود بهره می‌بریم، رسولی نیز دیگر پشت خط‌زن تیم است؛ در بخش دریافت‌کننده هم در تلاش بودیم علی‌رضا مباشری که اهل اصفهان است را در اختیار بگیریم.

سرمربی تیم والیبال سپاهان افزود: همچنین صابر جواهری و احسان دانش‌دوست نیز جذب شده‌اند، در بخش سرعتی‌زن محمد فلاح را از پیکان تهران و صمد اله‌وردیان را از سیرجان جذب کردیم؛ در بخش لیبرو نیز امین رضوی که سال گذشته در شهرداری ورامین بود را در اختیار گرفتیم.

وی با بیان این‌که برای پست‌هایی که کمبود بازیکن داریم، پتانسیل بازیکنان جوان و بومی را در نظر می‌گیریم، گفت: در نظر داریم قبل از شروع تمرینات با تعامل با هیأت والیبال این بازیکنان را از نزدیک ببینیم و از آن‌ها استفاده کنیم.

کمبود امکانات در اصفهان و باشگاه سپاهان نداریم

محمدی‌راد در خصوص کادر فنی تیم هم یادآور شد: در بخش کمک‌مربی به مربی اصفهانی نیاز داریم که باشگاه در حال مطالعه است و قرار است کمک‌مربی‌ها را به من معرفی کنند تا در کنار من باشند؛ باشگاه سپاهان در خصوص نیروهایی که نیاز داریم به ما کمک کنند، به جمع‌بندی رسیده است و منتظر آغاز تمرینات هستیم تا به ما اضافه شویم.

سرمربی تیم والیبال سپاهان در ادامه و با اشاره به این‌که امکانات باشگاه سپاهان را دیده‌ام و فکر می‌کنم کمبودی وجود نداشته باشد، بیان داشت: اصفهان از شهر‌های ورزشی ایران است، سپاهان کمبودی ندارد و با توجه به زیر‌ساخت‌هایی که در اصفهان وجود دارد، مشکلی نخواهیم داشت.

وی اذعان داشت: فقط نیاز داریم برای در اختیار گرفتن این سال‌ها برنامه‌ریزی کنیم، مدیرعامل در حال انجام این اقدامات است تا سالن‌های تمرینی و مسابقه‌ای که نیاز خواهیم داشت را در اختیار بگیریم.

بر اساس برنامه سازمان لیگ تمرینات را شروع می‌کنیم

محمدی‌راد در خصوص شروع تمرینات هم تصریح کرد: تعداد تیم‌ها هنوز مشخص نیست و سال شلوغی را برای تیم ملی پیش رو داریم که ممکن است در دی ماه برای مسابقات انتخابی المپیک شرکت کنیم، همین موضوع سبب می‌شود محدودیت‌هایی برای سازمان لیگ ایجاد شود.

سرمربی تیم والیبال سپاهان در پایان گفت: تمرینات را بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ پیش می‌بریم و سعی می‌کنیم در مهر ماه 5 یا 6 بازی با تیم‌های لیگ برتری داشته باشیم تا قبل از آغاز لیگ بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته باشیم؛ احتمالا از 20 مرداد‌ ماه یا اوایل شهریور ماه به بعد استارت تمرینات را می‌زنیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715