سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴

تجمع دانشجویان مقابل سفارت روباه پیر +تصاویر

دانشجویان تجمع‌کننده مقابل سفارت انگلیس به مناسبت نود و سومین سالگرد تولد ملکه الیزابت دوم، سی دی فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» را به منظور یادآوری جنایت‌های دولت انگلستان علیه مردم کشورمان به وی اهدا کردند‍!

به گزارش ندای اصفهان، فتنه جدید انگلیسی‌ها در ایران این بار به نام جشن تولد و پارتی‌های مختط بود. 

جشن تولد ملکه انگلیس و ایمیل ارسالی به شرکت‌های ایرانی برای اسپانسری در این میهمانی در حالی صادر شده است که تولید کنندگان کشورمان به دلیل همراهی لندن با واشنگتن در تحریم‌های ظالمانه علیه  تهران مشارکت گسترده‌ای دارند. 

عصر امروز هنگامی که میهمانان این مراسم وارد سفارت انگلیس می‌شدند با زنجیره انسانی دانشجویان مقابل سفارت مواجه شدند که به برگزاری مراسم جشن تولد ملکه معترض بودند. این دانشجویان همچنین با در دست داشتن دست نوشته هایی جنایت های انگلیس علیه مردم ایران را یادآوری کرده و از مسئولان و مدیران دل در گرو انقلاب اسلامی خواستند مقابل فتنه گری‌های جدید لندن بیاستند. 
 
در این تجمع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهید بهشتی (ره)، صنعتی شریف، امام صادق(ع)، صنعتی خواجه نصیر و علم و صنعت به سفارت انگلیس به مناسبت نود و سومین سالگرد تولد ملکه الیزابت دوم، CD فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» را به منظور یادآوری جنایت‌های دولت انگلستان علیه مردم کشورمان به وی اهدا کردند‍!

همچنین دانشجویان با در دست داشتن پلاکارهایی با مضامین «مقاومت ولایت رمز نجات ملت» ، «اسپانسر با غیرت پولت را بده به صنعت» به اقدامات لندن و حمایت برخی خودباختگان داخلی اعتراض کردند. 
 
این دانشجویان شب گذشته هم با انتشار تصاویری بر روی دیوار سفارت خانه انگلیس‌جنایت‌های این کشور علیه ایران را یادآوری کردند.

گفتنی است در روزهای گذشته یک دیپلمات انگلیسی به همراه یک دیلپمات هلندی در یک پارتی مختلط که مشروبات الکی هم وجود داشته دستگیر شدند.

پیش از آن هم و در ماه رمضان افطاری سفارت انگلیس سروصدای زیادی را به پا کرد زیرا میهمانان این نشست تعدادی نماینده مجلس، مدیران دولتی و برخی معاونین وزارت‌خانه‌ها و همچنین تعداد زیادی از بازیگران سینما و تئاتر حضور داشتند. 
 
به نظر روباه صفتی لندنی‌های این بار با حربه موضوعات فرهنگی و در خواب غفلت وزارت خارجه، وزارت ارشاد و مسئولان امنیتی در حال اجراست. 

ما جمعی از علما بلاد و طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای در همین باره گفتند در پی خبر برگزاری جشن تولد ملکه یهودی تبار انگلیس در سفارت و دعوت از فعالان اقتصادی کشور در موقعیت جنگ تمام عیار اقتصادی کنونی، پس از مراسم افطار سفارت انگلیس برای مدیران دولتی و برخی نمایندگان مجلس و بعد از رای آوردن های پیاپی لیست های انگلیسی در مجلس و شورای شهر و نامزد مورد حمایت در ریاست جمهوری، همه دلسوزان میهن اسلامی را متعجب و انگشت بر دهان نموده است که چه ارتباطی بین ذی نفوذ ترین افراد در ارکان سیاسی-اقتصادی – فرهنگی نظام اسلامی که حاصل خون شهداست با انگلیس وجود دارد که در طول تاریخ به جز تاراج ذخایر ملی، قحطی و نسل کشی، انحراف مشروطه، تجزیه ایران به نصف مساحت قبل و اختلاف افکنی و نابودی بود عهدی و قتل اساطیر ملت چیزی در کارنامه شیطانی خود ندارد!
 
وزارت خارجه کشورمان هم باید در این بین نقش خود را تعریف کرده و بگوید چه وظیفه‌ای در برابر دخالت‌های لندن در امور داخلی کشورمان و همچنین نفوذ در بدنه حاکمیت دارد. ضمن اینکه چه کسی پاسخگوی از بین رفتن عزت ملی ایران اسلامی که ثمره خون هزاران شهید و تقدیم هزاران جانباز است؟ 

همچنین ظریف باید به مجلس توضیح دهد چرا سفیر انگلیس در تهران به دلیل افطاری ماه رمضان، پارتی شبانه دیپلمات‌ها و سرو مشروب و جشن ملکه احضار نکرده است؟
 
به نظر می‌رسد انگلیسی‌ها می خواهند با احیای ادبیات استعماری گذشته خود نسبت به ایرانیان، به جهانیان بگویند: ایرانی‌ها شیفته ملکه انگلیس هستند. همان انگلیسی که: بخش های متعددی از خاک کشورمان را از ایران جدا کرد، در جنگ جهانی اول ضمن اشغال ایران با غارت و احتکار گندم نیمی از مردم ایران را قتل عام نمود، نوکر خود رضا میرپنج را با کودتا در ایران به پادشاهی رساند، در جنگ تحمیلی با صدام همکاری داشت، در فتنه ۸۸ به جاسوسان و فتنه گران خوش خدمتی کرد و هم اکنون نیز در خط مقدم جنگ اقتصادی با ملت ایران در کنار آمریکا ایستاده است.

تجمع دانشجویان همزمان با جشن تولد ملکه مقابل سفارت انگلیس آغاز شد

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق