ندای اصفهان

«آبه» و «بولتون» دو روی سکه فریب

کدخبر: 113661
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ در ساعت ۱۱:۲۱ ق.ظ

به گزارش ندای اصفهان،ابوالفضل ابوترابی اظهار کرد: میان دولت‌مردان آمریکا تقسیم‌کاری با محوریت CIA انجام‌شده و بخشی از وظایف بر عهده رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و مشاور امنیتی کاخ سفید است، گروهی که تندرو نامیده می‌شوند مسأله جنگ را مطرح می‌کنند و از سوی دیگر کندروها مذاکره تغییر نظام را پیگیری می‌کنند.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هدف این تقسیم‌کار کشاندن ایران پای میز مذاکره تجاوز به ناموس نظام یعنی نیروهای مسلح و توان نظامی کشور است، لذا مردم و مسؤولان باید هوشیار باشند و فرقی میان وزیر امور خارجه آمریکا و جان بولتون نگذارند چراکه هر دو یک هدف را دنبال می‌کنند.

وی افزود: حربه مذاکره در شرایطی که کالای برجام آزموده شده بسیار دقیق است و وزیر امور خارجه کشورمان نیز در حال فریب خوردن از آنان است و مدام از گروه B یا همان کندروها صحبت می‌کند، ظریف در حال متمایل شدن به گروهی است که آن‌ها را متعادل‌تر می‌داند که البته این انحراف افکار عمومی از مسأله اصلی است.

ابوترابی تصریح کرد: ازآنجاکه سایر روش‌ها برای فریب مردم ایران جواب نداده است، آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند با استفاده از کشورهایی مانند آلمان و ژاپن که روابط دیرینه خوبی با ایران داشته‌اند به اهداف خود برسند، چون آمریکایی‌ها می‌خواهند دروغ بزرگی به ملت بگویند مجبورند از آدم‌های بزرگ استفاده کنند و نخست‌وزیر ژاپن از همین جهت انتخاب شده است.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم ایران نگرش خوبی نسبت به آلمانی‌ها و ژاپنی‌ها دارند و دشمن به دنبال آن است تا با استفاده از این موضوع کلاهی گشادتر از برجام بر سر مردم بگذارد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,