ندای اصفهان

برخورد شدید با فروش پوشاک تاناکورا برای حمایت از تولید داخلی

کدخبر: 113557
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ در ساعت ۱۱:۳۳ ق.ظ

به گزارش ندای اصفهان،رسول جهانگیری با اشاره به ساماندهی بازار پوشاک اصفهان، اظهار داشت: طرح ساماندهی بازار پوشاک و مبارزه با قاچاق در راستای حمایت از تولید داخلی در حال انجام است.

وی افزود: بنابراین با فروش پوشاک دست دوم که به نام تاناکورا معروف است و یا  برندهای غیر مجاز خارجی که به تولید کنندگان ایرانی ضربه می‌زنند به شدت برخورد می‌شود.

رئیس اتاق اصناف استان اصفهان با بیان اینکه بحث نظارت بر بازار شب عید و آغاز سال تحصیلی وجود دارد، گفت: اتحادیه‌هایی مثل کیف، کفش و پوشاک با سازمان‌های حمایتی مثل کمیته امداد و بهزیستی همکاری می‌کنند.

وی تصریح کرد: در همین راستا به مناسبت‌های مختلف صنوف پوشاک، کیف و کفش تعدادی از اجناس خود را در اختیار نیازمندان واقعی که بهزیستی و کمیته امداد معرفی می‌کنند، ارائه می‌دهند.

بیشتر بخوانید

جهانگیری ادامه داد: گلریزان برای نیازمندان واقعی به صورت گسترده در صنوف وجود دارد اما به این سمت که به صورت متمرکز یک جا حضور یابند، نرفتیم و همان فرهنگی که سطح شهر وجود دارد و آن هم  کمک به همنوع است به مناسبت‌های مختلف خیریه‌ها متقبل می‌شوند.

وی با اشاره به اولویت اتاق اصناف، اظهار داشت: اولویت من دستگاه‌هایی هستند که واقعا در این امر فعالیت می‌کنند که شامل خیریه‌ها، بهزیستی و کمیته امداد  هستند که دغدغه رسیدگی به امور نیازمندان را دارند.

انتهای پیام/

منبع:خبرنگار تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,