سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
شعارهای امسال ۱۳ آبان چه بود؟
 راهپیمایی باشکوه مردم اصفهان در مبارزه با استکبار +تصاویر   

۱۳ آبان روزی است که در تاریخ به دست جوانان دانش آموز و دانشجو جهانی شده است. امروز در سالروز این حماسه بزرگ و تسخیر لانه ی جاسوسی، مردم اصفهان از پیر و جوان همراه با دانش آموزان به راهپیمایی پرداختند و بار دیگر ولایت مداری خویش را ثابت کردند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، مراسم امروز راهپیمایی ۱۳ آبان ساعت نه صبح در ابتدای خیابان کمال اسماعیل مقابل ناحیه ی بسیج امام صادق (ع) با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع شد و پس از آن گروه های مختلف بسیج دانش آموزی به فرماندهی حاج اکبر پاکزاد رژه ی نمادین از جلوی جایگاه را شروع کردند. در انتها با رژه ی گشت موتوری بسیج دانشجویی حرکت اصلی و راهپیمایی مردم به سمت میدان خواجو آغاز گشت.

در میان مسیر دانش آموزان و گروه های دیگر از خیابان های اطراف همچون فردوسی و شیخ صدوق به جمعیت ملحق گشته و با شعارهای استکبارستیز خود بار دیگر حماسه آفریدند. زمزمه جمعیت و شعارهای منقوش بر پلاکاردها خود گویای یک سینه حرف از ایستادگی و مقاومت است.

حضور یگان های امدادی اورژانس، آتش نشانی و نیروی انتظامی و هماهنگی تمام واحدها به بهتر برگزار شدن این مراسم کمک کرده بود.

»»» لطفا بر روی تصاویر زیر کلیک کنید

الیاس رضایتIMG-20151104-WA000920151104_100354

IMG_2254IMG_2266IMG_2270IMG_2278IMG_2281IMG_2284IMG_2287IMG_2291

 

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق