یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
مرگ بر گلوله‌ای که خط کشید روی خاطرات آرمیتا
 طنین فریاد «مرگ بر آمریکا» در اصفهان / نسل سوم و چهارم انقلاب در کنار ریش سفیدها   

راهپیمایی با شکوه ۱۳ آبان صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم و دانشجویان و دانش‌آموزان در اصفهان برگزار شد.

به گزارش ندای اصفهان مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان صبح امروز با حضور پرشکوه مردم و دانشجویان و دانش‌آموزان در اصفهان برگزار شد.

مسیر راهپیمایی امروز از میدان انقلاب اسلامی شروع و از مسیر خیابان کمال اسماعیل ـ پل فردوسی ـ پل خواجو در نظر گرفته شده بود.

سخنرانی، قرائت بیانیه، برنامه‌های فرهنگی هنری، سرود حماسی دانش‌آموزان از برنامه‌های راهپیمایی بود که از ساعت ۹ صبح امروز آغاز شد.

طبق اعلام قبلی بالغ بر ۲ هزار دانشجو و ۱۰ هزار دانش‌آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان، روز ملی استکبار حضور یافته و مسیر میدان انقلاب تا پل خواجو را طی کردند.

در این مراسم که با سخنرانی حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی همراه بود، از ساعت ۹ صبح گروه‌های مختلف مردمی، دانشجویان دانشگاه‌های اصفهان و دانش‌آموزان از مدارس مختلف شهر در محل آغاز راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان اصفهان در ابتدای خیابان باغ‌گلدسته حاضر شدند.

حضور چشمگیر جمعیت راهیپمایی‌کنندگان در اصفهان به حدی بود که با وجود رسیدن ابتدای جمعیت به میدان خواجو هنوز بخشی از حضار در محل آغاز تجمع در ابتدای خیابان کمال اسماعیل حضور داشتند.

حضور گروه‌های مختلف دانش‌آموزان پسر و دختر که جمعیتی چند هزار نفری را تشکیل می‌دادند از دیگر نقاط قابل توجه این راهپیمایی بود.

در این مراسم که بغض و کینه مردم از جنایات‌های شیطان بزرگ از چهره‌ها قابل تشخیص بود، شعار «مرگ بر آمریکا» محور اصلی شعارهای حضار در راهپیمایی بود. «مرگ بر اسرائیل»، « نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «آمریکا مرگ به نیرنگ تو» و «هیهات من الذله» از شعارهای دیگر این راهپیمایی با شکوه بود.

مسئولان ادارات مختلف، فرماندهان نواحی بسیج اصفهان و مسئولان اقشار بسیج، نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، شهردار اصفهان و معاون منابع انسانی استاندار اصفهان از دیگر حاضرین در این خروش انقلابی مردم بودند.

تلاش نیروهای خدماتی شهرداری اصفهان و نیروهای انتظامی که از صبح امروز شرایط را برای برگزاری این راهپیمایی بزرگ مهیا کرده بودند نیز در حاشیه این مراسم به چشم می‌خورد./فارس

 

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


فوری: استخدام مربی بینش مطهر (کلیک کنید)
فوری: استخدام مربی بینش مطهر (کلیک کنید)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز