شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳

مدیرکل زندان های اصفهان: آزادی ۴۱ زندانی تا نیمه ماه مبارک رمضان

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان، گفت: جمع کل زندانی‌های آزاد شده در ماه مبارک رمضان با جشن‌های گل‌ریزان و نسیم مهر برگزارشده ۴۱ نفر بود که بدهی ۴۹ میلیاردی داشته‌اند که شاکیان ۱۸ میلیارد آن را بخشیده و خود زندانی‌ها یک میلیارد آورده داشته و خیرین بالغ‌بر ۱۷ میلیارد کمک کرده‌اند.

به گزارش ندای اصفهان،اسدالله گرجی زاده گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۲۲ جشن گل‌ریزان گرفته‌شده که جمعاً مبلغ ۴۶ میلیارد ریال تعهد خیرین بوده است.

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان بابیان اینکه در ۱۰ برنامه یک شهر یک ضیافت شبکه اصفهان بالغ‌بر ۲۰ میلیارد ریال جمع‌آوری‌شده است، گفت: در جشن‌های نسیم مهر مبارکه ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال، نسیم مهر استان اصفهان ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، جشن گل‌ریزان شهرضا یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و در جشن گل‌ریزان زرین‌شهر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال جمع‌آوری‌شده است.

وی ادامه داد: ۲ هزار سبد کالای خانواده به مدد جویان، ۱۳ میلیارد ریال تعهد خیرین نسیم مهر، جشن گل‌ریزان کاشان ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، جشن گل‌ریزان نائین ۷۴۰ میلیون ریال، جشن گل‌ریزان فریدن ۶۰۰ میلیون ریال و شهر اصفهان ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال که جمعاً مبلغی بالغ‌بر ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جمع‌آوری شد.

گرجی بابیان اینکه در ۱۳ برنامه یک شهر ضیافت شبکه اصفهان که قبل از افطار برگزار می‌شود آزادی ۱۸ نفر فراهم‌شده، خاطرنشان کرد: این زندانیان با مبلغی بالغ‌بر ۱۰ میلیارد ریال که اصل بدهی آن‌ها ۱۸ میلیارد ریال بوده است که شاکیان این زندانی‌ها بالغ‌بر ۷ میلیارد آن را بخشیده‌اند.

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان ادامه داد: جمع کل آزادی ماه مبارک رمضان با جشن‌های گل‌ریزان و نسیم مهر برگزارشده ۴۱ نفر بود که بدهی ۴۹ میلیاردی داشته‌اند که شاکیان ۱۸ میلیارد آن را بخشیده و خود زندانی‌ها یک میلیارد آورده داشته و خیرین بالغ‌بر ۱۷ میلیارد کمک کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق