جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱

عصرانه هفتگی استاندار اصفهان با مدیران صنایع

استاندار اصفهان گفت: روزهای یکشنبه از ساعت ۳‌ تا ۶ عصر بدون وقت قبلی میزبان واحدهای صنعتی و مدیرانشان هستم و برای بیان مشکلاتشان حضور دارم و اگر در روزی بنده حضور نداشتم معاونانم درددل مدیران صنایع را بررسی خواهند کرد.

به گزارش ندای اصفهان،عباس رضایی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از صنایع شهرک صنعتی سه‌راهی مبارکه و دهسرخ گفت: به دنبال سلسله مباحث و بازدیدهایی که با مدیران کل از واحدهای شهرک‌های صنعتی استان اصفهان داشتیم امروز در شهرک صنعتی مبارکه حضور یافته و به مسائل و مشکلات صنایع پرداختیم.

استاندار اصفهان با اشاره به بازدید از چند واحد تولیدی افزود: صنایع مختلف در نشست صمیمی مشکلات خودشان را بیان کردند و توسط مدیران کل استان این مشکلات موردبحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بعضی از واحدهای صنعتی مشکلی نداشتند، خاطرنشان کرد: در این بازدید صنایعی داشتیم که مشکلات مهمی نداشتند ولی صنایعی بودند که مشکلاتی همچون صادرات داشتند که با مسؤولان وزارت صنعت، معدن و تجارت تلفنی صحبت شد و قرار شد تا شنبه هفته آینده مشکلات آنان حل شود.

رضایی با اشاره به بحث نقدینگی و تسهیلاتی که مشکل اصلی صنایع هستند، افزود: واحدهای صنعتی که اکنون در این نشست حضور ندارند یکی از مسأله مهم آنان علاوه بر مواد اولیه موردنیازشان بحث نقدینگی است.

استاندار اصفهان ادامه داد: طی صحبت‌هایم با رئیس بانک مرکزی قرار بر این است که سطح نقدینگی و تسهیلاتی که در اختیار بانک‌های استان اصفهان هست حداقل تا ۴ برابر افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات دیگر صنایع گفت: مسائل دیگر مثل ارز موردنیاز برای واحدهای صنعتی، مشکلاتی که با بعضی از واحدهای نظارتی یا اداره مالیاتی و تأمین اجتماعی دارند برطرف شده است و سازمان تأمین اجتماعی قرار شد مطابق بخشنامه معاون اول رئیس‌جمهور عمل کند.

رضایی با اشاره به پروژه زیرگذر شهرک صنعتی سه‌راهی مبارکه و دهسرخ اظهار کرد: با صحبت‌های که با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان داشتیم قرار بر این شد که ۵۰ درصد این پروژه توسط شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان و ۲۵ درصد آن توسط صنایع و ۲۵ درصد توسط اداره راهداری ساخته شود.

استاندار اصفهان با اشاره به مشکل کمبود آتش‌نشانی در شهرک صنعتی دهسرخ گفت: برای حل مشکل کمبود آتش‌نشانی با هماهنگی‌های انجام شده قرار بر این شد که شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان به این موضوع بپردازد و سریعاً این مشکل را حل کند.

وی با اشاره به بازدید ماهانه مسؤولان از شهرک‌های صنعتی تصریح کرد: فرماندار شهرستان مبارکه مقرر شد برخی مواقع طی بازدید از شهرک‌های صنعتی به بررسی مسائل بپردازند.

رضایی در پایان گفت: روزهای یکشنبه از ساعت ۳‌ تا ۶ عصر بدون وقت قبلی میزبان واحدهای صنعتی و مدیرانشان هستم و برای بیان مشکلاتشان حضور دارم و اگر روزی حضور نداشتم معاونانم درددل مدیران صنایع را بررسی خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715