سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹

روایتی از جنگ نیابتی و ترس‌فروشی‌ها به ملت

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه‌هایی در داخل کشور که به عنوان بخشی از پروژه نفوذ، ترس فروشی می‌کنند خائن به مردم هستند.

به گزارش ندای اصفهان،حجت‌الاسلام احمد سالک اظهار کرد: بعد از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی اگر امثال هفته‌نامه صدا دشمن را نشناخته باشند در میدان دشمن بازی و به نیابت از آن‌ها عملیات می‌کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هفته‌نامه صدا به جای این که صدای جمهوری اسلامی باشد با بازنشر عکس‌هایی از ناو آمریکا با ایجاد دلهره در مردم به صدای بیگانگان تبدیل شده، در چنین شرایطی یا ارتباطی میان صدا و دشمن وجود دارد و یا چنین اقدامی از روی جهل انجام شده است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبری در جلسه اخیر با کارگزاران نظام، یادآور شد: مذاکره ممنوع و سم است و جنگی هم نخواهد شد، بنابراین رسانه‌هایی در داخل کشور که به عنوان بخشی از پروژه نفوذ، ترس فروشی می‌کنند خائن به مردم هستند.

سالک اظهار کرد: ملت ایران که جنگ هشت ساله را پشت سر گذاشته‌اند و ده‌ها توطئه آمریکایی‌ها را نقش بر آب کردند را نباید از جنگ ترساند و زمینه گرانی اجناس را ایجاد کرد، اگر جنگی در بگیرد جنگ جهانی سوم خواهد بود و اگر آمریکا اقدامی بکند تمام‌کننده جنگ آن‌ها نخواهند بود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که صاحب امتیاز و مدیرمسؤول نشریه صدا مشاور رسانه‌ای شهردار اصفهان است، ابراز داشت: جای تأسف است که شهرداری از چنین کسانی در مجموعه خود کمک می‎‌گیرد و لازم است با آگاهی بیشتری نسبت به انتخاب افراد اقدام کند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق