جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
سایت وکاتیو گزارش داد:
 واکنش سایت آمریکایی به هجمه “شعار مرگ بر آمریکا” در فضای مجازی   

شبکه های اجتماعی در ایران اکنون به محلی برای شعار ها ضد آمریکایی تبدیل شده است و برخلاف سال های قبل اکنون حس ضد آمریکایی در شبکه های اجتماعی ایران در سالگرد گروگان گیری سفارت آمریکا بیشتر هم شده است.

به گزارش ندای اصفهان وب سایت تحلیلی آمریکایی “وکاتیو” در گزارشی به موضوع داغ شعار های ضد آمریکایی در سالگرد تسخیر سفارت آمریکا اشاره کرد و نوشت: شبکه های اجتماعی در ایران اکنون به محلی برای شعار ها ضد آمریکایی تبدیل شده است و برخلاف سال های قبل اکنون حس ضد آمریکایی در شبکه های اجتماعی ایران در سالگرد گروگان گیری سفارت آمریکا بیشتر هم شده است.

 

وکاتیو در این گزارش نوشت: در سال ۱۹۷۹ مردم ایران با حمله به سفارت ایران تعداد زیادی از آمریکایی ها را برای ۴۴۴ روز گروگان گرفتند و اکنون در آستانه سالگرد این روز پوستر ها و بلیورد های زیادی در سطح شهرهای ایران نصب شده و در همه آنها شعار مرگ بر آمریکا حک شده است. اما تفاوت برگزاری مراسم امسال این است که فضای مجازی نیز به این امر اضافه شده است و بیش از هزاران پست در توئیتر و اینستگرام مردم ایران شعار های ضد آمریکایی سر داده اند.

 

 

این سایت آمریکایی افزود: استفاده از تکنولوژی و تصویر برداری از سوزاندن پرچم آمریکا چیزی است که امسال شدت گرفته است و رهبر عالی ایران نیز شعار مرگ بر آمریکا را یک باور برای مردم ایران می داند. بسیاری از ایرانی ها با پست گذاشتن در فضای مجازی و عکس گذاشتن از سوزاندن پرچم آمریکا و یا عکس هایی از کف دست خودشان که جملات ضد آمریکایی روی آنها نوشته است، به این کمپین پیوسته اند./جام

 

 

 

۵

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق