جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸

سردار سنایی‌راد نقشه ترامپ را آشکار کرد

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: ترامپ با ادعای تمایل به مذاکره تلاش دارد یک چهره اهل صلح و مذاکره از خود نشان داده و افکار عمومی را فریب دهد.

به گزارش ندای اصفهان،سردار رسول سنایی راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا که گفته بود منتظر تماس سران ایران هستم، اظهار داشت: به نظر می‌آید آقای ترامپ با این اقدامش هدف اصلی خود از فشار و تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و البته خروج از برجام را آشکار کرد.

وی با اشاره به اخبار منتشرشده در یکی از رسانه‌های ایالات متحده آمریکا در خصوص اینکه کاخ سفید شماره تلفنی را در اختیار سوئیس قرار داده تا به دولت ایران داده و دولت ایران بتواند با استفاده از آن با سران آمریکا تماس بگیرد، اظهار داشت: اقدامات ترامپ به حدی ناشیانه است حتی تحلیل گران بین المللی هم اذعان کرده‌اند، سفارت سوئیس چنین شماره‌ای در اختیار ایران قرار نخواهد داد و ایرانی‌ها هم هرگز به دنبال چنین شماره‌ای نخواهند بود.

بیشتر بخوانید:

تشریح اقدام آمریکا ضد سپاه توسط سردار سنایی راد

سردار سنایی راد گفت: اقدام سران آمریکا در فشار و تحریم و از سوی دیگر سخن گفتن از مذاکره همانند آن است اسلحه به سمت یک نفر بگیریم و تقاضای دوستی و مذاکره داشته باشیم.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به خروج آمریکا از برجام تصریح کرد: خروج ترامپ از برجام و دیگر پیمان‌های بین المللی بی اعتمادی به آمریکا را بیش از پیش عیان کرد و مشخص ساخت هیچ تضمینی وجود ندارد کسی که قراردادهای قبلی را زیر پا گذاشته و سابقه مذاکره با کره شمالی و عدم پایبندی آنها به تعهداتشان نشان می‌دهد ادعای ترامپ برای مذاکره و سازش پوچ و فرمایشی است و بعید است مذاکره‌ای شکل بگیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رفتار سران آمریکا بیشتر یک بازی سیاسی است که در این بازی سیاسی از ابزار تهدید و فشار استفاده می‌کنند و با ادعای تمایل به مذاکره تلاش دارند یک چهره اهل صلح و مذاکره از خود نشان داده و افکار عمومی را فریب دهند.

انتهای پیام/

منبع: مهر

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715