ندای اصفهان

کشف حجاب در خودروها به صورت ویژه پیگیری می‌شود

کدخبر: 112736
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ساعت ۵:۰۸ ب.ظ

به گزارش ندای اصفهان، سرهنگ نعمت‌الله طاهرپور ‌در رزمایش توجیهی ناظران مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با اشاره به نقشه‌های دشمن اظهار داشت: دشمن در اتاق‌های فکر خارج از کشور به دنبال تهاجم فرهنگی علیه کشور است.

وی افزود: دشمنان با طراحی‌های خود با استفاده از افراد نامحسوس داخلی از سنوات گذشته برنامه‌هایی را تنظیم کرده که بدین وسیله ناهنجاری‌هایی را در یک جنگ ارزشی علیه کشور ایجاد کنند.

رئیس پلیس امنیت اخلاقی فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان کرد: دشمن در نقشه‌های شوم خود به دنبال این است که به صورت زیر پوستی و در قالب چهارشنبه های سفید و دختران انقلاب در اینترنت و ماهواره ارزش‌های ما را مورد هدف قرار دهد.

بیشتر بخوانید

وی درباره تلاش‌هایی که در برخورد با کشف حجاب در خودروها انجام می‌شود، بیان کرد: لازم است که در تقابل با چنین برنامه‌ها راهکارهای اثر بخش و مفید در بدنه نظام عملی شود که در این زمینه اقداماتی در سطح ملی انجام شده است.

طاهرپور افزود: مبارزه با کشف حجاب از جمله برنامه‌های مهم در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است که اقدامات جدیدی در این حوزه انجام شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به شایع شدن موضوع کشف حجاب در خودروها، از اواخر فروردین ماه سال جاری این اقدامات انجام شد و موضوع به شدت کاهش یافت و اثر بخشی آن را در سایر موضوعات نیز احساس می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , ,